Dieta i terapie naturalne dla rozwoju dziecka 0-7 lat

Warszawa Śródmieście, Ul. Elektoralna 15/22 mapa

sobota 28.07.2018 do sobota 04.08.2018

Balans energetyczny - dieta i terapie naturalne dla zdrowia i rozwoju

Czy wiesz, że dietą można poprawić możliwości intelektualne dziecka? Nieodpowiednia dieta wywołuje ospałość i ociężałość umysłową, a przez to także nieposłuszeństwo i agresję. Czy wiesz, jak sprawić, aby infekcja służyła oczyszczeniu i wzmocnieniu organizmu?

Niewłaściwie dobraną dietą można wywołać u dziecka ociężałość umysłową, chroniczne zmęczenie, a nawet objawy uszkodzenia mózgu. Po spożyciu określonych produktów dziecko jest nieposłuszne i agresywne.

Dietą można też zadziałać odwrotnie – uczynić dziecko bystrym, spostrzegawczym, wypoczętym i pełnym energii. Dzięki temu będzie bez przeszkód poznawać świat i szybko oraz chętnie się uczyć.

Czy wiesz, że po przebytej chorobie ciało dziecka nie musi być zdewastowane, jak po działaniach wojennych?

Choroba może służyć oczyszczeniu organizmu i jego wzmocnieniu, jeśli właściwie się ją przeżyje. Jednak infekcja powinna zdarzać się rzadko. Częste choroby nie świadczą o dobrej kondycji organizmu. Jeśli infekcje i zmęczenie odbierają dziecku radość życia, to z pewnością chcesz to zmienić.

Jeśli chcesz zacząć prawidłowo dbać dziecko i swoją rodzinę i przestać blokować potencjał intelektualny, zacznij od stworzenia najlepszych warunków do pracy mózgu. Już teraz zapisz się na szkolenie, na którym zdobędziesz niezbędne przygotowanie. Podczas jednodniowego szkolenia dowiesz się:

 • jak żywić dziecko tuż przed spodziewaną infekcją, aby do niej nie doszło,
 • jak żywić dziecko w trakcie infekcji, aby jak najszybciej wyzdrowiało,
 • jak żywić dziecko po infekcji, aby nie powróciła i aby dziecko jak najszybciej odzyskał siły,
 • jaki związek ma ulubiony kolor dziecka ze zdrowiem i osłabienie jakich obszarów sugeruje,
 • jakie działanie ma mleko podczas infekcji,
 • jak dietą uczynić dziecko inteligentniejszym,
 • jak stawiać bańki i wykonywać masaż bezpiecznymi bańkami chińskimi zamiast stawiać szklane bańki ogrzewane płomieniem,
 • czy tradycyjne metody naszej babci są skuteczne i jakie tradycyjne metody są stosowane na świecie.

 

Wysoką jakość szkolenia dla rodziców zapewni dr Aneta Czerska, pedagog i autorka licznych publikacji dla dzieci i rodziców. Znana jest jako ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia. Przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko, poprowadzić 7 szkoleń z cyklu Uniwersytet Rodziców®.

niedziela  05.08.2018 o godzinie 15:30  – Balans energetyczny – czuć się dobrze, myśleć lepiej

Uczestników szkolenia Balans energetyczny zapraszamy wcześniej na wyjątkowy wykład dr Anety Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu?”

piątek 27.08.2018 o godzinie 16:30 – wykład wprowadzający dla uczestników szkoleń Uniwersytet Rodziców®

Skorzystaj z promocji na pakiet szkoleń i zapłać do 20% taniej. Szczegóły promocji podane są na stronie: http://cudownedziecko.pl/cennik/

szkolenie-dla-rodzicow-rozwoj-dziecka-zdrowie warsztaty refleksologiczneS

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu przyjdź na:

 • Wczesna nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat
 • Jak nauczyć małe dziecko matematyki
 • Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka
 • Ruch kluczem do inteligencji
 • Cudowny start – rozwój dziecka w pierwszym roku życia
 • Balans emocjonalny
 • Tajemnica kreatywności

Czy już w pełni uświadamiasz sobie, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 501 184 420.

Cennik i szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Balans energetyczny” oraz metody Cudowne Dziecko® znajdziecie Państwo na stronie http://CudowneDziecko.pl

Jeśli nie rozważasz jeszcze przyjazdu do Warszawy na szkolenie grupowe, to możesz odbyć szkolenie online – indywidualnie z wykładowcą. 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Dieta i terapie naturalne dla rozwoju dziecka 0-7 lat

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także