Detektywi sztuki i W skarbcu… – warsztaty U Króla Maciusia

Anielewicza 6, Warszawa mapa

sobota 10.09.2016 do niedziela 11.09.2016

Warsztaty rodzinne muzeum historii żydów polskich

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy i nauki w bajecznie kolorowym i nowoczesnym miejscu edukacji rodzinnej U króla Maciusia w Muzeum POLIN. Po wakacjach zapraszamy na zupełnie nowe warsztaty oraz specjalne spotkania dla rodziców. Zachęcamy też do organizowania u nas urodzin i zabaw okolicznościowych dla dzieci. Nie zapominamy też o warsztatach dla przedszkolaków.

Najbliższe warsztaty:

Detektywi sztuki
sobota, 10 września, godz. 11:00
>>kup bilet

Zadaniem detektywów będzie zanurzenie się w świat sztuki różnych czasów, bliskich i dalekich kultur i ludzi. Poszukamy wspólnych mianowników. Będziemy rzucać pomysłami, odczytywać szyfry a przede wszystkim ćwiczyć wyobraźnię. Forma naszych spotkań też będzie różna i często zaskakująca! Wykorzystamy do pracy wszystkie zmysły, spróbujemy różnych technik malarskich, odwołamy się do naszych emocji. Tematy kolejnych naszych spotkań to: przyjaźń, kolor, słońce, zwierzęta i sny. Zajęcia przygotowane i prowadzone przez Karolinę Rodanowicz ze SPOTLIGHT KIDS.

W skarbcu u króla Maciusia
niedziela, 11 września, godz. 11.00
>>kup bilet

W najbliższą niedzielę zapraszamy na pierwsze warsztaty rodzinne w nowym roku szkolnym. Zejdziemy na wystawę stałą i tam poznamy warsztat średniowiecznych żydowskich mincerzy. Eksperci z Państwowego Muzeum Archeologicznego opowiedzą nam i pokażą, jak dawniej wybijano monety. Każdy będzie mógł zaprojektować własny pieniądz, ale także spróbować sił w biciu monety. Na koniec zamkniemy nasze skarby we własnoręcznie uszyte i ozdobione sakiewki.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Detektywi sztuki i W skarbcu… – warsztaty U Króla Maciusia

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

U króla Maciusia - miejsce edukacji rodzinnej i przestrzeń zabaw dla dzieci w Muzeum zapraszają na warsztaty i zabawę. SPRAWDŹ AKTUALNĄ OFERTĘ   Muzeum POLIN jest pierwszą w Polsce publiczno-prywatną instytucją tworzoną wspólnie przez rząd, samorząd lokalny …

Więcej

Adres:

ul. Mordechaja Anielewicza 6
00-157 WarszawaKontakt:

+48 22 47 10 327
info@polin.pl
http://www.polin.pl
facebook

Zobacz także