Banery Maniek

wtorki w sierpniu
godz. 10.00-13.00

Decoupage: drugie życie przedmiotów

Fundacja Twórczy Aktywni zaprasza na bezpłatne międzypokoleniowe warsztaty plastyczne: "Decoupage: drugie życie przedmiotów" w sierpniowe wtorki w godzinach 10:00 do 13:00 (ul. Leśmiana 1, od strony przejścia na basen).
Zapraszamy też do Zgierskiej Akademii Seniora, Poradni Obywatelskiej i Inkubatora Aktywności Lokalnej.
Działania realizowane są w ramach projektów dofinansowanych przez Gminę Miasto Zgierz i MPiPS. Prowadzimy zapisy na wrześniowe treningi pamięci, koncentracji, kreatywnego myślenia i szybkiego czytania dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz warsztaty: Komputer i multimedia bez stresu.
Informacje i zapisy:
tel. 512 969 912,