Weleda
Weleda Baby

Darmowe kolorowanki na Halloween

📅 piątek 14.10.2022 do piątek 21.10.2022
Darmowe kolorowanki na Halloween
Obchody Halloween z roku na rok zyskują w Polsce na popularności. To wywodzące się zza oceanu święto, w którym tradycją jest przebieranie się za strachy, duchy i potwory, stało się już stałym elementem jesiennego krajobrazu w szkołach i na podwórkach. 

 

A dziś chcielibyśmy Ci zaprezentować darmowe kolorowanki na Halloween. Kliknij tu: Halloween coloring sheets i pobierz lub wydrukuj 15 tematycznych obrazków do kolorowania. Są to wesołe kolorowanki, które z całą pewnością nie przestraszą żadnego przedszkolaka, ale dostarczą mu sporo frajdy podczas kolorowania. Znajdziesz na nich elementy, które najczęściej kojarzą nam się z Halloween, czyli np. potwory, wiedźmy, pająki, dynie i przyjazne duszki. Wszystkie obrazki utrzymane są w wesołej, kreskówkowej tonacji, o pozytywnym wydźwięku.

Letni niezbędnik. Jak przygotować rodzinę na wakacyjne wycieczki i podróże?

Zrelaksowana Mama

Warsztaty świadomego rodzicielstwa

Jak radzić sobie ze stresem i negatywnymi emocjami? Jak być mamą zadowoloną z życia i jednocześnie zapewnić dzieciom szczęśliwe dzieciństwo?

Naucz się porozumiewać z dzieckiem bez przemocy, wyznaczać granice, regenerować siły, świadomie przeżywać swoje macierzyństwo i cieszyć się nim.

Strona Topcoloringpages.net to jeden z większych anglojęzycznych serwisów z darmowymi kolorowankami do wydruku i możesz tam znaleźć kolorowanki z popularnymi postaciami z bajek, komiksów, seriali telewizyjnych oraz kolorowanki edukacyjne i tematyczne. Zapraszamy do jej sprawdzenia.

876 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent