Dam Ci nauczkę! Spotkania dla dzieci o nauce. Psy

ul. Długa 1, Kraków mapa

sobota 23.11.2019

Dam Ci nauczkę! Spotkania dla dzieci o nauce. Psy

Zapraszamy na spotkanie i rozmowę o istotach bliskich sercu wielu z nas – o psach. Pan Andrzej Kłosiński, behawiorysta zwierzęcy i magister psychologii zna ich zachowania, zwyczaje i słabości i nam o nich opowie.

Pan Andrzej prowadził szkolenia dla ponad 300 wolontariuszy, pracowników, kierowników schronisk oraz osób prowadzących domy tymczasowe dla psów i kotów w całej Polsce. Bierze udział w akcjach i programach adopcyjnych (m.in. ambasador ogólnopolskiego programu odpowiedzialnej adopcji Adopciaki). Mieszka pod jednym dachem z trzema adoptowanymi psami i czterema kotami. Współprowadzący program „Klinika zdrowego chomika” w Radio Kraków (2011-2017), ekspert i komentator wydarzeń związanych ze zwierzętami w programach telewizyjnych i radiowych (TVN24, Polsat, TVP1, TVP2, PR Trójka, PR Program 1, RDC).

Zapraszamy do Księgarni Pod Globusem na nowy cykl spotkań – dla dzieci starszych (klasy 1-3) – wokół książek traktujących o zagadnieniach z dziedzin nauki: astronomii, neurobiologii, zoologii, psychologii, muzyki i innych. Spotkania będzie moderowała dziennikarka i miłośniczka książek, Ewa Stanek-Misiąg a jej gośćmi będą eksperci w danych dziedzinach: naukowcy, artyści, badacze.

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu „Krakowskie księgarnie na medal” realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Miasta Kraków.

Czytamy najnowszą książkę Doroty Sumińskiej „Skąd przyszedł pies?”
Warsztaty dla dzieci w wieku 7-10 lat.
Rezerwacje: pr@liberglob.pl
Wstęp wolny!

Dam Ci nauczkę! – spotkania dla dzieci o nauce
Psy i ich zachowanie – spotkanie z Andrzejem Kłosińskim,behawiorystą zwierząt i pewnym czworonogiem
sobota, 23 listopada, godz. 12.00

Informacje na www.liberglob.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku

Boże Narodzenie z 5.10.15.