Daj mi gwiazdkę z nieba – warsztaty świąteczne. Tychy

Stary Magistrat, pl. Wolności 1 mapa

sobota 17.12.2022

10

Daj mi gwiazdkę z nieba - warsztaty świąteczne. Tychy

Święta tuż tuż, więc w przerwie między przygotowaniami namawiamy na rodzinny warsztat, podczas którego będzie okazja, aby przy stworzyć dekoracyjne gwiazdy 3D. Dzięki nim w naszych domach zagości świąteczny duch.

Dekoracyjne gwiazdy 3D wykonamy z papieru przy użyciu bardzo prozaicznych… torebek śniadaniowych. Gotowe gwiazdy, zawieszone w oknach, sprawdzą się jako ozdoba domowego wnętrza. Tym samym wprowadzą w aurę zimowych i klimatycznych wieczorów.

Dodatkowo, uczestnicy i uczestniczki spotkania pogłębią swoją przestrzenną wyobraźnię i nauczą się jak wykorzystywać proste narzędzia, by w piękny i niebanalny sposób udekorować swój pokój.

To propozycja nie tylko dla najmłodszych – zapraszamy też rodziców i opiekunów, ponieważ doceniamy rodzinne i międzypokoleniowe więzi. Ważne: osoby niepełnoletnie zapraszamy w towarzystwie opiekuna.

Zachęcamy również grupy zorganizowane – istnieje możliwość zamówienia warsztatów w innym, wcześniej wspólnie ustalonym terminie (udział płatny: 100 zł od grupy, maksymalna liczba uczestników i uczestniczek to 30 osób).

 

miejsce: Stary Magistrat, pl. Wolności 1
prowadzi: Natalia Sitko
zapisy (liczba uczestników ograniczona): 887 450 212 (także SMSem), n.sitko@muzeum.tychy.pl
koszt: 10 zł od osoby
uwaga! obowiązują przedpłaty na konto bankowe Muzeum Miejskiego w Tychach:
88 1240 1330 1111 0010 7496 4324 PEKAO S.A.
Muzeum Miejskie w Tychach
pl. Wolności 1
43–100 Tychy
W tytule przelewu prosimy o wpisanie: „warsztaty daj mi gwiazdkę z nieba 17.12.2022 – imię i nazwisko uczestnika lub uczestniczki”
Potwierdzenie przelewu należy przesłać na podany powyżej adres e–mail.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie