Czytanie Pomorza

Nadbałtyckie Centrum Kultury, Korzenna, Gdańsk, Polska
📅 sobota 28.05.2016
Bezpłatne
06.06.2015 Gdańsk. Nadbałtyckie Centrum Kultury. Czytanie Pomorza - Korzenie. Słupsk fot. Anna Maria Biniecka
Nadbałtyckie Centrum Kultury zaprasza na Czytanie Pomorza.

Cykl powraca. W tym roku Literackie Wizje Lokalne #2

Ta wyprawa będzie miała charakter szczególny, bo skierowana jest przede wszystkim do młodszego pokolenia czytelników.

ZAPRASZAMY DZIECI I DOROSŁYCH NA WYCIECZKĘ PRZEZ TRÓJMIASTO ŚLADEM LITERATURY DLA MŁODEGO CZYTELNIKA!

Wyruszamy z pod Nadbałtyckiego Centrum Kultury już o godzinie 10.00. Powrót o 17.00.

Nasza PRZEWODNICZKĄ będzie BOŻENA PTAK – poetka, polonistka, szefowa Gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. To wycieczka to idealny sposób na rodzinne uczczenie zbliżającego się Dnia Dziecka! W programie :”czytamy”: Legut, Grassa, Żakiewicza, Afanasjewów, Suchorzewską, Perepeczkę

a także odwiedzimy m. in. Teatr Wybrzeże, Gradową Górę, Łysą Górę,i wiele wiele innych fascynujących miejsc!

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Zapraszamy rodziny z dziećmi, ale także samych dorosłych!

WSTĘP WOLNY!

Kontakt: czytaniepomorza@nck.org.pl

lub telefonicznie pod numerem: (58) 326 10 36.

Szczegóły dotyczące zapisów na: