Czytanie dla rozwoju dziecka w wieku 0-7 lat. Warsztaty i książka

Warszawa Śródmieście, Ul. Elektoralna 15/22 mapa

sobota 17.11.2018 do sobota 01.12.2018

Zabawy z rozumem – zapisy na warsztaty

Czytanie może doskonalić funkcjonowanie mózgu, zapobiegać dysleksji, pomnażać kreatywność, pamięć, wyobraźnię i inteligencję. Każde małe dziecko może się nauczyć czytać – tak samo łatwo jak mówić i to w tym samym czasie – od urodzenia. Już po tygodniu nauki będzie potrafiło przeczytać pierwszą książkę.

Natomiast stosowanie metod szkolnych we wczesnym dzieciństwie przynosi odwrotne efekty – np. ucząc liter, blokujemy pamięć i kreatywność. Ucząc czytania na głos osłabiamy zrozumienie. Z tych i kilku innych powodów, co czwarte dziecko nie rozumie co czyta. 30% dzieci ma problemy ze skupieniem uwagi i nauką szkolną. Tyle samo dzieci ma dysleksję. Czy wiesz, że można temu zapobiec do 6 roku życia?

Wczesna edukacja może służyć nie budowaniu wiedzy dziecka, ale kształtowaniu człowieka w sensie neurologicznym. Wczesna nauka czytania nie tylko rozwija wzrok, słuch i mowę u dzieci od urodzenia, ale pozwala rozwijać pamięć fotograficzną, kreatywność i myślenie operacyjne u dzieci w wieku od urodzenia do 7 roku życia.

Wczesna edukacja nie tylko rozwija zdolności dziecka, ale przede wszystkim zapobiega dysfunkcjom: dysleksji, dyskalkulii i wielu innym. Bodźce stymulują mózg i usprawniają połączenia nerwowe. Jest to jednak możliwe tylko we wczesnym dzieciństwie. Okres największej plastyczności mózgu to pierwsze 6 lat życia.

Czy nadal chcesz uczyć małe dziecko liter, blokując jego naturalne zdolności, pamięć fotograficzną i myślenie operacyjne?

W dowolnym wieku, począwszy od urodzenia, dziecko może łatwo nauczyć się czytać, tak samo łatwo jak mówić. Obserwując całe wyrazy, samo odgaduje, która litera odpowiada za jaki dźwięk – dzięki nowej, unikalnej metodzie o sprawdzonych rezultatach, opracowanej przez doktor Czerską. Ale nawet jeśli zna już litery, to dzięki tej metodzie zacznie czytać szybko i ze zrozumieniem.

Im młodsze jest dziecko, tym bardziej jest zainteresowane nauką czytania, tym bardziej spektakularne efekty osiąga, a od rodzica wymaga to mniej pracy. Wystarczy tylko pół minuty dziennie, aby po tygodniu przeczytało swoją pierwszą książeczkę. Dzięki temu będzie dobrze czytać ze zrozumieniem i pokocha czytanie.

 

Jesteś rodzicem małego dziecka? Nie wiesz, jak bawić się, aby rozwinąć jego inteligencję, pamięć fotograficzną i zdolności matematyczne?

Szkolenia dla rodziców prowadzi doktor Aneta Czerska. Znana jest jako ekspert, który inspiruje i uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia.

sobota 1.12.2018 – Cudowne fotoczytanie, godz. 9:00

Uczestników szkolenia o nauce czytania zapraszamy wcześniej na wyjątkowy wykład doktor Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu i wcześnie wykryć ryzyko dysfunkcji?”

piątek 30.11.2018  o godzinie 17:00 – wykład wprowadzający dla uczestników szkoleń Uniwersytet Rodziców®

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen – kupując pakiet kilku warsztatów możesz zaoszczędzić do 20%. Zobacz cennik i opis promocji: http://cudownedziecko.pl/cennik/

zestaw-do-nauki-czytania-globalnego-s

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu, po opanowaniu metody nauki czytania, możesz wziąć udział w szkoleniach:

  • Jak nauczyć małe dziecko liczyć i rozwinąć zdolności matematyczne
  • Balans emocjonalny – jak pomnożyć inteligencję emocjonalną małego dziecka
  • Tajemnica kreatywności – czyli trening wyobraźni, pamięci i kreatywności

Czy już w pełni sobie uświadamiasz, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 501 184 420.

Szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Jak nauczyć małe dziecko czytać” oraz metody Cudowne Dziecko znajdziesz na stronie https://cudownedziecko.pl/dt_catalog/nauka_czytania/ 

Przeczytaj o 33 powszechnych błędach w nauce czytania i zobacz wideo, aby sprawdzić efekty.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to kup jedyną publikację naukową o rozwoju dziecka i wczesnej edukacji.

czytanie-dla-rozwoju-nauka-czytania-globalnie-dzieci-0-6-lat

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Czytanie dla rozwoju dziecka w wieku 0-7 lat. Warsztaty i książka

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl