Czytanie dla rozwoju dziecka 0-7 lat – doktor Czerska

Plac Kościuszki 3, 32-640 Zator , województwo małopolskie mapa

wtorek 01.01.2019 do sobota 12.01.2019

Nauka czytania dla rozwoju dziecka 0-6 lat – dr Aneta Czerska

Ucząc małe dziecko liter, blokujemy jego naturalne zdolności. Ucząc czytania na głos osłabiamy zrozumienie. Co czwarte dziecko nie rozumie co czyta. 30% dzieci ma problemy ze skupieniem uwagi, nauką szkolną i pamięcią. Tyle samo dzieci ma dysleksję. Czy wiesz, że można temu zapobiec do 7 roku życia?

Edukacja powinna  służyć nie tylko budowaniu wiedzy dziecka, ale przede wszystkim kształtowaniu człowieka w sensie neurologicznym. Wczesna nauka czytania nie tylko rozwija wzrok, słuch i mowę u dzieci od urodzenia, ale pozwala rozwijać pamięć fotograficzną, kreatywność i myślenie operacyjne u dzieci w wieku od urodzenia do 7 roku życia.

Wczesna edukacja rozwija zdolności dziecka, ale przede wszystkim zapobiega dysfunkcjom: dysleksji, dyskalkulii i wielu innym. Bodźce stymulują mózg i usprawniają połączenia nerwowe. Jest to jednak możliwe tylko we wczesnym dzieciństwie. Okres największej plastyczności mózgu to pierwsze 6 lat życia.

Czy nadal chcesz uczyć małe dziecko liter, blokując jego naturalne zdolności, pamięć fotograficzną i myślenie operacyjne?

W dowolnym wieku, począwszy od urodzenia, dziecko może łatwo nauczyć się czytać, tak samo łatwo jak mówić. Obserwując całe wyrazy, samo odgaduje, która litera odpowiada za jaki dźwięk – dzięki nowej, unikalnej metodzie Cudowne Dziecko. Ale nawet jeśli zna już litery, to dzięki tej metodzie zacznie czytać szybko i ze zrozumieniem. Im młodsze jest dziecko, tym bardziej jest zainteresowane nauką czytania.

Wystarczy tylko pół minuty dziennie, aby po tygodniu przeczytało swoją pierwszą książeczkę. Dzięki temu będzie dobrze czytać ze zrozumieniem i pokocha czytanie.

Jesteś rodzicem małego dziecka? Nie wiesz, jak bawić się, aby rozwinąć jego inteligencję, pamięć fotograficzną i zdolności matematyczne?

Ucz się od najlepszego specjalisty rozwoju małego dziecka, autorki licznych publikacji dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Doktor Aneta Czerska przyjeżdża z Danii, aby jako autor metody Cudowne Dziecko, poprowadzić kilka szkoleń z cyklu Uniwersytet Rodziców®.

Doktor Czerska znana jest jako ekspert, który uczy rodziców najnowszych technik rozwoju potencjału dziecka. Z jej usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważne są pierwsze lata życia dziecka dla jego dalszych sukcesów szkolnych i zawodowych. Jest jednym z nielicznych pedagogów, którzy łączą najnowsze odkrycia naukowe do rozwoju inteligencji i zdolności dziecka od urodzenia.

sobota 12.01.2019 – Czytanie dla rozwoju, godz. 9:00

Kurs online - Jak zachęcić dziecko do nauki

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Uczestników szkolenia o nauce czytania zapraszamy wcześniej na wyjątkowy wykład doktor Czerskiej „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu i wcześnie wykryć ryzyko dysfunkcji?”

piątek 11.01.2019  o godzinie 17:00 – wykład wprowadzający

Obowiązują zapisy.

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnych cen – kupując pakiet kilku warsztatów możesz zaoszczędzić 50 zł na drugim i 100 zł na trzecim szkoleniu lub czwartym.  Zobacz cennik i opis promocji: http://cudownedziecko.pl/cennik/

Czy już zdajesz sobie sprawę, ile korzyści przyniósłby Ci udział w kolejnych szkoleniach organizowanych przez Instytut Rozwoju Małego Dziecka? Jeszcze w tym miesiącu, po opanowaniu metody nauki czytania, możesz wziąć udział w szkoleniach:

  • Jak nauczyć małe dziecko matematyki
  • Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka
  • Balans emocjonalny

Czy już w pełni sobie uświadamiasz, które szkolenie wybierzesz jako pierwsze? Zarezerwuj miejsce. Napisz na adres instytut@cudownedziecko.pl  lub zadzwoń 222923142 lub 501 184 420.

Cennik i szczegółowe informacje na temat szkolenia dla rodziców „Jak nauczyć małe dziecko czytać” oraz metody Cudowne Dziecko znajdziesz na stronie CudowneDziecko.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Czytanie dla rozwoju dziecka 0-7 lat – doktor Czerska

Instytut Rozwoju Małego Dziecka

Chcesz rozwinąć inteligencję swojego małego dziecka, ale brakuje Ci pomysłów na zabawy, które aktywują kreatywność, pamięć, naturalne zdolności matematyczne i językowe oraz słuch absolutny? Od urodzenia do 6-7 roku życia możesz rozwijać zdolności i zapobiegać …

Więcej

Adres:

ul. Elektoralna 15 lok. 22,
Warszawa


Kontakt:

22 292 31 42, 501 184 420
instytut@cudownedziecko.pl
http://www.cudownedziecko.pl