Weleda
Weleda Baby

Czytamy razem. Warsztaty

Gawędziarzy 8
🗺 mapa
📅 sobota 30.03.2019
Czytamy razem. Warsztaty

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży organizuje cykl zajęć pod tytułem „Czytamy razem”. Spotkania będą się odbywały w każdą ostatnią sobotę miesiąca. W zajęciach będą uczestniczyć nie tylko dzieci i bibliotekarze, ale również rodzice, dziadkowie, opiekunowie i wolontariusze. Podczas spotkań dzieci będą mogły poznać współczesne książki, a także te czytane przez starsze pokolenia.

O tym, że czytanie łączy pokolenia, wiadomo nie od dziś. Wspólne poznawanie książek to nie tylko nauka dla dziecka, ale przede wszystkim możliwość spędzania czasu z maluchem. Czytając dzieciom poszerzamy ich wiedzę, ćwiczymy pamięć, wzbogacamy słownictwo, pobudzamy wyobraźnię i utrwalamy pozytywne wzorce. Najlepszym przykładem dla dziecka jesteśmy przecież my, dorośli.

Na pierwsze spotkanie zapraszamy w sobotę 30.03.2019 o godz.12.00

Wypożyczalnia dla Dzieci i Młodzieży nr 51 ul. Gawędziarzy 8, I piętro

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

344 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent