Czytamy i Oglądamy w kinie Agrafka. Tarapaty 2

Kino Agrafka, ul. Krowoderska 8 mapa

niedziela 27.09.2020

tarapaty 2

Czytamy i Oglądamy to dobrze już znany krakowskim rodzicom cykl pokazów filmowych dla młodych widzów połączony z warsztatami rozwijającymi wyobraźnię.

27 września /niedziela/ godz. 11:00

Czytamy:  Klątwa Lucyny, czyli Tarapaty 2 | Marta Karwowska , Katarzyna Rygiel

Oglądamy: TARAPATY 2 |Tarapaty 2 reż. Marta Karwowska, Polska 2020, 90′

Kiedy z Muzeum Narodowego w Poznaniu znika perła kolekcji – „Plaża w Pourville” Claude’a Moneta, a o kradzież zostaje fałszywie oskarżona ciotka Julki – dzieci muszą odnaleźć obraz i odkryć tożsamość prawdziwego złodzieja. Zgrany duet rozpoczyna śledztwo, ale na horyzoncie pojawia się Felka, zwariowana 12-latka, a razem z nią kłopoty. Opowieść o zazdrości i zaufaniu przeplata się z rozwiązywaniem zagadki kryminalnej. „Tarapaty 2″ to historia dla całej rodziny, która mówi o tym, że nie da się uwierzyć w przyjaciela, dopóki nie uwierzy się w siebie. A także o tym, że przyjaźń wystawiona na próbę może stać się jeszcze mocniejsza.

Kategoria wiekowa: 7+, bilety: 13 zł

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

ul. Krowoderska 8
(w budynku YMCA, I piętro)