Czytam sobie z BAKCYLEM – Nowa linia książek w serii

środa 19.09.2018 do środa 03.10.2018

Sukces serii Czytam sobie (pierwszego takiego programu wydawniczego na rynku, wspomagającego naukę czytania dla dzieci w wieku 5-7 lat) sprawił, że powstała nowa literacka linia książek – Czytam sobie z bakcylem. To pozycje dla młodych czytelników, którzy opanowali trzeci poziom Czytam sobie, zarazili się bakcylem czytania i poszukują bardziej rozbudowanej, dojrzalszej fabuły rozwijającej ich pasję czytania. W ramach cyklu pierwsze tytuły Maurizio. Kot w okularach i Tajemnica namokniętej gąbki trafiły do księgarń 19 września br.

Humor, wciągające historie, najlepsi polscy autorzy i ilustratorzy, duże litery, wygodny, poręczny format to co najlepsze w Czytam sobie, znalazło się teraz też w Czytam sobie z bakcylem w nowym wymiarze, z jeszcze większą liczbą stron! I, jak zawsze, jest to porcja świetnej zabawy! Specjalnie dla młodych, ciekawych wszystkiego, pasjonatów błyskotliwych i wciągających opowiastek o niepowtarzalnym stylu oraz charakterze.

O KSIĄŻKACH:
Maurizio. Kot w okularach
Autor: Katarzyna Kozłowska
Ilustrator: Agnieszka Żelewska
Oprawa: miękka
Objętość: 112 stron
Format: 185×145
Cena: 24,99
Grupa docelowa: 8-12 lat

Maurizio, wokalista niezwykle słynnej kapeli Stalowe Wibrysy nie boi się nikogo. Może tylko własnej mamy. Dlatego na jej prośbę pewnego dnia kupuje okulary. Pozornie nieistotny przedmiot staje się początkiem wielu perypetii głównego bohatera, bo świat kociego show-biznesu nigdy wcześniej czegoś takiego nie widział. Książka Katarzyny Kozłowskiej to zabawna historia, pełna błyskotliwych żartów i celnych spostrzeżeń na temat współczesnego życia, ukrytych w kocich metaforach.

Tajemnica namokniętej gąbki
Autor: Zofia Stanecka Czytam sobie z BAKCYLEM - Nowa linia książek w serii
Ilustrator: Agnieszka Surma
Oprawa: miękka
Objętość: 152 strony
Format: 185×145
Cena: 24,99
Grupa docelowa: 8-12 lat

W szkole Bratka i Ziutka dzieją się dziwne rzeczy. Ktoś zamienia worki, chowa buty, moczy kredę i gąbkę do ścierania tablicy. Chłopcy postanawiają rozwiązać „Tajemnicę Namokniętej Gąbki”. Czy uda im się odkryć, kto ukrywa się w szkolnej piwnicy? Jaką rolę odegra w tym wszystkim piłka nożna? Jedno jest pewne! Rozwiązanie tajemnicy to dopiero początek ich przygód…

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Logo wydawnictwo egmont

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o. o.

Egmont jest Skandynawską Grupą Medialną, powstałą w 1878 roku. Obecnie działa w ponad 20 krajach świata. Polski oddział wydawnictwa powstał w 1990 roku. Pierwszą jego publikacją był komiks ze słynnym Kaczorem Donaldem. Obecnie Egmont jest …

Więcej

Adres:

ul. Dzielna 60
01-029 Warszawa


Kontakt:

48 22 838 41 00
poczta@egmont.pl
http://www.egmont.pl
facebook