Czerwony Kapturek w Piaskownicy Kulturalnej, Sosnowiec

Piaskownica Kulturalna, Sosnowiec, ul. Dekerta 6 mapa

niedziela 26.06.2016

Czerwony Kapturek w Sosnowcu

Piaskownica Kulturalna zaprasza dzieci wraz z rodzicami na nasze podwórko już 26.06.2016, o godzinie 16.00 na spektakl Czerwony Kapturek.

Znakomite przedstawienie przygotowane na podstawie bajki Charles’a Perrault’a.

Łatwowierny Kapturek zdradza przebiegłemu wilkowi drogę do domku babci. Okazuje się jednak, że sprytnego wilka da się przechytrzyć.
Żywy, wesoły spektakl pozbawiony przemocy, który uczy posłuszeństwa wobec rodziców i przestrzega przed zbytnią ufnością wobec nieznajomych. Spektakl przybliża widzom piękno lasu i całej przyrody. Uczy widzów, jak należy zachowywać się w lesie, aby nie szkodzić jego mieszkańcom i pięknu natury. Przedstawienie jest interaktywne, angażuje widzów do współtworzenia akcji.

Czas trwania: ok. 40 min.
Bilet w cenie 10 zł
Rezerwacja: biuro@piaskownicakulturalna.pl