Czerwcowy Jarmark Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich

Arkady Wrocławskie mapa

wtorek 25.06.2019 do sobota 29.06.2019

Czerwcowy Jarmark Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich

Do soboty włącznie w Arkadach Wrocławskich można nabyć lokalne specjały z różnych zakątków Polski i zagranicy. Jarmark Produktów Regionalnych odbywa się na poziomie 0 Arkad Wrocławskich w godzinach otwarcia centrum handlowego.

Na odwiedzających jarmark czekają przysmaki staropolskiej kuchni kresowej, tradycyjne sery i wędliny. Można nabyć też m.in. wędzone ryby, ekologiczne wypieki czy chleb na zakwasie. Na stoiskach zagoszczą także naturalne wina i piwa z lokalnego browaru. Amatorów słodkości z pewnością ucieszą słynne tureckie chałwy i przepyszne pesto z zielonej bazylii.

Czerwcowy Jarmark Produktów Regionalnych w Arkadach Wrocławskich trwa od 25 do 29 czerwca 2019 r.

OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

ul. Obozowa 42a/2