Czekoladowy Dzień Dziecka w Stopklatce! Mamy zaproszenia!

ul. Brodzińskiego 8 (okolice Kładki Bernatka)
📅 sobota 01.06.2019 do niedziela 02.06.2019
🎫 30zł
Czekoladowy Dzień Dziecka w Stopklatce
Kawiarnia Stopklatka zaprasza wszystkie dzieci z okazji Ich święta na warsztaty, na których przygotują autorskie czekolady!

W programie:
– degustacja czekolady,
– o historii czekolady – prezentacja multimedialna,
– jak powstaje czekolada – film instruktażowy,
– ciekawostki – zdjęcia,
– od ziarenka do tabliczki – poznanie ziarna kakaowca,
– przyrządzenie tabliczek,
– własnoręczna dekoracja,
– pakowanie.

1 czerwca godz. 12:00
 Wstęp 30 zł/osoby*

2 czerwca godz. 12:00
Wstęp 30 zł/osoby*

*Rodzice/Opiekunowie wstęp bezpłatny.

Czas trwania ok.1,5 godziny.

W ramach opłaty za wstęp każde dziecko może wykonać 1 czekoladę. Każda dodatkowa czekolada jest płatna 20 zł.

Możliwość zorganizowania warsztatów dla szkół i grup zorganizowanych powyżej 5 os.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Wymagana rezerwacja miejsc: manager@kawiarniastopklatka.pl, tel. 796 052 070.

Zapraszamy na nasz fanpage:

UWAGA!

Mamy dla naszych czytelników dwa zaproszenia na te słodkie warsztaty – jedno na sobotę  i jedno na niedzielę!

Aby je zdobyć, należy do czwartku 30 maja do godz. 15 przysłać zgłoszenie na adres monikak@miastodzieci.pl. W temacie należy wpisać Czekolada, a w treści podać swoje imię i nazwisko, wybrany dzień warsztatów, imię i wiek dziecka. Na adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej

Powodzenia!