Czekoladowy Dziecięcy Salonik Filmowy: Przytul mnie. Gliwice

Dolnych Wałów 3 mapa

niedziela 15.03.2020

12

Czekoladowy Dziecięcy Salonik Filmowy: Przytul mnie. Gliwice

Zapraszamy na:

– PRZYTUL MNIE: MAŁE WIELKIE PYTANIA – uroczy serial dla najmłodszych, w którym Tata Miś i Mały Miś odkrywają świat i doświadczają czym jest przyjaźń, otwartość i odpowiedzialność

A przed seansem w holu kina (równolegle):

– KINOWE WARSZTATY CZEKOLADOWE – dla dzieci

– DEGUSTACJA CZEKOLADY – dla rodziców

Warsztaty czekoladowe
Jak to w prawdziwej fabryce czekolady! Własnoręcznie „wyczarujemy” czekoladowe misie, które będą siedzieć na jadalnej trawie, zbierać jadalne kwiaty… Ponadto zrobimy (i skosztujemy) słodkie szaszłyki skąpane w fontannie czekolady.

Degustacja Poznamy historię ulubionego przysmaku większości ludzi na świecie. Cofniemy się do czasów przedkolumbijskich, zajrzymy do dżungli amazońskiej i dowiemy się jak człowiek wymyślił tabliczkę czekolady. Spróbujemy czekolad rzemieślniczych (Beskid Chocolate), przy okazji ucząc się… jak właściwie powinno się jeść czekoladę!

Beskid Chocolate to jedna z najnowszych marek czekolady rzemieślniczej w Polsce. Produkowana przez Jana Woźniaka w niewielkiej manufakturze w Węgierskiej Górce od ziarna do tabliczki. Producent osobiście odwiedza plantacje kakaowca, a produkcja czekolady to jego absolutna pasja.

PRZYTUL MNIE: MAŁE WIELKIE PYTANIA

„Synu, czy wiesz jaki jest najlepszy sposób na udany dzień”? Niedźwiadek nie wiedział, ale gdy tylko Tata Niedźwiedź wyjaśnił mu, że wystarczy kogoś serdecznie i mocno przytulić, a świat stanie się piękniejszy,

Tak zaczyna się historia niecodziennej wyprawy ojca i syna, podczas której zadziwią, oczarują, wprawią w znakomity humor i pozwolą uwierzyć w siebie wielu mieszkańcom lasu. A także przekonają się o tym, że obdarowując innych, obdarowuje się również siebie.

Odcinki: PO CO? | INTRUZ | NAJLEPSI | SZCZĘŚCIE | FAJNE ŻYCIE | WIOSENNE PORZĄDKI

Grupa wiekowa; 4 – 6 lat + rodzice

Czas (warsztaty + degustacja + film): ok. 70 minut

Bilety: 12 zł

Konieczna wcześniejsza rezerwacja w biurze kina; biuro@amok.gliwice.pl, 32 238 25 01

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Czekoladowy Dziecięcy Salonik Filmowy: Przytul mnie. Gliwice

Kino Studyjne AMOK w Gliwicach

Kino AMOK, powstałe w 1993 roku, ma charakter kina studyjnego, skupiającego się na wyświetlaniu filmów artystycznych, ze szczególnym uwzględnieniem filmów polskich i europejskich. Działa w ramach Gliwickiego Teatru Muzycznego, który jest samorządową instytucją kultury.

Oprócz samego …

Więcej

Adres:

ul. Dolnych Wałów 3
44-100 Gliwice


Kontakt:

32 231-56-99
biuro@amok.gliwice.pl
http://www.amok.gliwice.pl