Czas na weekend ekologiczny w Julinek Parku!

Julinek Park
📅 sobota 17.09.2022 do niedziela 18.09.2022
Czas na weekend ekologiczny w Julinek Parku!
Kolejny weekend tematyczny w Julinku coraz bliżej! Tym razem, najważniejszym punktem programu będzie wyjątkowe przedstawienie – „Siła żywiołów”.

Dobrze wiadomo, że cztery najważniejsze żywioły to powietrze, woda, ogień i ziemia. Ziemia jest naszym domem, dlatego jest też uznawana za żywioł najbliższy człowiekowi. Wiąże się przede wszystkim z siłą i zdrowiem. Woda pozornie wydaje się słaba, jednak gdy lepiej poznamy jej cenne moce, szybko zmienimy zdanie. Woda współpracuje z żywiołem ziemi i prowadzi walkę z żywiołem ognia, będąc symbolem naszego życia wewnętrznego. Z kolei żywioł ognia związany jest z przemianą, pasją, odwagą i temperamentem. Ostatnim z czterech żywiołów jest wszechobecne powietrze. Mimo to nie możemy go dotknąć ani zobaczyć. Kojarzy się głównie z wyobraźnią i intelektem. Co ważne, powietrze współgra z żywiołem wody, ognia i ziemi.

Symbolika wszystkich czterech zostanie zaprezentowana w solowych i grupowych pokazach na rekwizytach aerialowych, takich jak: trapez, koło, sześcian, szarfa werykalna oraz aerial tipi. Wystąpi Aerial Dance Studio, w składzie: Karolina Midura, Mariola Drzewek, Agnieszka Żukowska oraz Magdalena Sztencel.

Oprócz wrażeń cyrkowych, w najbliższy weekend nie zabraknie innych fantastycznych atrakcji!

HARMONOGRAM 17-18 WRZEŚNIA

12:00 – Mini Pokaz Aerialowy – MAŁA SCENA

14:00 – Przedstawienie „Siła żywiołów” – DUŻA ARENA

14:30 – Warsztaty kreatywne – MAŁA SCENA

16:00 – Przedstawienie „Siła żywiołów” – DUŻA ARENA

16:30 – Warsztaty sportowe – MAŁA SCENA

18:00 – Przedstawienie „Siła żywiołów”  – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

W parku działa również:

– Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

– Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

– Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla

– Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!