Czas na rodzinny relaks – warsztat dla rodziców w Stacji Dzieci

Data wydarzenia: środa 15.06.2011

Czas na rodzinny relaks – warsztat dla rodziców w Stacji Dzieci

Dzieciństwo nie jest wolne od codziennych trosk, napięć oraz stresu. Zarówno dorośli, jak i dzieci potrzebują czasu na odprężenie, zabawę i radosne przeżywanie swego okresu.

Porozmawiajmy o tym, jak znaleźć czas na wspólną aktywność, która wprawia dziecko w dobry nastrój, zachęca do śmiechu, pomaga pozbyć się dziecięcych trosk, niepokojów, a przy tym prowadzi do wewnętrznego spokoju i harmonii oraz dodaje siły całej rodzinie.

Spotkanie poprowadzi psycholog Agnieszka Carrasco-Żylicz, która będąc mamą czwórki dzieci i dojrzałą mężatką na co dzień weryfikuje różne psychologiczne teorie. Współpracuje z naszym Centrum dbając o realizację założeń programowych.
Od wielu lat pracuje z dziećmi i ich rodzinami jako psycholog przedszkolny, szkolny i psychoterapeuta rodzinny. Prowadzi warsztaty, spotkania dla rodziców i nauczycieli rozwijając ich wychowawcze kompetencje. Jest autorką tekstów oraz konsultantem programów radiowych i telewizyjnych poświęconych rodzicielstwu oraz psychologii rozwojowej.

Koszt warsztatu wynosi 80 zł. Zapisów można dokonywać telefonicznie lub osobiście w Stacji Dzieci. Potwierdzenie rezerwacji stanowi przedpłata 30 zł na rachunek bankowy:
Acsellerator Rafał Kuczmarski Nr 08 1030 0019 0109 8530 0012 5982 do dnia 14.06.
Warsztaty odbędą się dla grupy minimum 4 osobowej. W przypadku nie zebrania grupy zwrot przedpłaty następuje na rachunek bankowy rezerwującego w dniu 15.06.

Termin: 15.06.2011 godzina 18:00 – 20:00

Czas na rodzinny relaks – warsztat dla rodziców w Stacji Dzieci

Stacja Dzieci

Centrum Rodzinne Stacja Dzieci to miejsce spotkań rodziców, dzieci i wszystkich im bliskich.

Zapraszamy do wspólnej rodzinnej zabawy, odpoczynku i edukacji. Naszą misją jest inspirowanie rodziców do aktywnego bycia z dziećmi i stworzenie …

Więcej

Adres:

Patriotów 303
04-767 Warszawa


Kontakt:

22 615 43 95
stacjadzieci@stacjadzieci.pl
http://www.stacjadzieci.pl