Czas na ostatnie ujęcie – Akademia Animacji zaprasza na ostatnie zajęcia przed wakacjami

Muzeum Fabryki, Manufaktura, ul. Drewnowska 58 mapa

sobota 19.05.2018

40 zł

Akademia Animacji - młodzi animatorzy wchodzą na plan

To już ostatnia szansa przed wakacjami, aby wziąć udział w Akademii Animacji dla dzieci i młodzieży. Na uczestników czekają dwie godziny zajęć na profesjonalnym planie zdjęciowym, gdzie pod okiem animatora stworzą swój film animowany. Początek spotkania w Muzeum Fabryki w sobotę, 19 maja, o godzinie 12.

Akademia Animacji to opracowany z myślą o dzieciach i młodzieży kurs, który krok po kroku pokazuje kolejne etapy prac nad filmem animowanym. Zajęcia teoretyczne połączone są z praktycznymi: uczestnicy kursu sami wymyślają historię, jaką pokażą w filmie, samodzielnie konstruują bohaterów, rekwizyty, scenografię. A następnie, wyposażeni w wiedzę, wprawiają wszystkie elementy w ruch na profesjonalnym planie zdjęciowym.

– Zajęcia Akademii Animacji to dwie godziny odkrywania kulisów pracy ekipy filmowej, a jednocześnie nauka cierpliwości i działania zespołowego, a więc cech tak bardzo pożądanych u uczniów – tłumaczy Paulina Zacharek, ekspertka ds. edukacji filmowej.

Zajęcia Akademii Animacji to dwugodzinne spotkania, które odbywają się w Muzeum Fabryki (Manufaktura, ul. Drewnowska 58, wejście w pasażu przy Cinema City, II piętro). Początek  w sobotę, 19 maja, o godz. 12.00. Na Akademię Animacji obowiązują zapisy. Udział dziecka można zgłosić mailowo (warsztaty@momakin.pl) lub telefonicznie (tel. 790 244 817). Zajęcia są płatne. Bilet uprawniający do jednorazowego udziału w zajęciach to koszt 40 zł.

Organizatorem zajęć Akademii Animacji jest MOMAKIN, posiadający kilkuletnie doświadczenie w realizacji warsztatów dla dzieci i młodzieży.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Momakin logo warsztaty animacji

MOMAKIN


MOMAKIN narodził się z wielkiej pasji do kina i filmu, zwłaszcza animowanego.

I to właśnie animacja stanowi element wspólny dla organizowanych przez MOMAKIN warsztatów, wydarzeń, wystaw i szkoleń. Wszystkim naszym aktywnościom przyświeca misja popularyzacji …

Więcej

Adres:

Al. Kościuszki 39 lok. 30
90-418 Łódź


Kontakt:

790 244 817
momakin@momakin.pl
http://www.momakin.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:filmwarsztaty

Zobacz także