Czary Pana Dulkamary – Rodzinne Poranki Operowe. Mamy ZAPROSZENIA!

Teatr Warszawskiej Opery Kameralnej, Aleja Solidarności 76 b mapa

niedziela 20.01.2019

30

Czary Pana Dulkamary – Rodzinne Poranki Operowe

„Czary Pana Dulkamary” to spektakl dla dzieci oparty na operze „Napój miłosny” G. Donizettiego.

Na ten poranek operowy w WOK składają się: piękna muzyka, sztuka pantomimy, udawane czary wędrownego znachora czyli tytułowego Dulkamary oraz krótka opowieść o uczuciach głównych bohaterów: Nemorina – biednego wieśniaka, pięknej Adiny i sierżanta Belcore. Pan Dulkamara sprzedaje łatwowiernym ludziom tajemnicze eliksiry, które mają im pomóc w różnych kłopotach. Nemorino i Adina przekonują się jednak, że najważniejsze jest prawdziwe uczucie i żadne czary nie są im potrzebne.

W spektaklu biorą udział znakomici śpiewacy , a także zespół mimów. Prawdziwe czary gwarantuje piękna muzyka, między innymi słynna aria Nemorina „Una furtiva lagrima”, którą chyba każdy gdzieś słyszał.

Niedzielne poranki operowe dla najmłodszych są propozycją rodzinnego spędzania wolnego czasu przy muzyce operowej./ Przygotowane zostały specjalnie dla odbiorców w wieku 3-8 lat./ Spotkanie prowadzi Pan Libretto – narrator, w którego postać wciela się znany aktor Andrzej Ferenc./

Spektakle trwają ok. 1 godziny (łącznie z ok. 20-minutową przerwą, w czasie której przeprowadzana jest specjalna animacja dla dzieci).

20 stycznia, godz. 10:30

https://www.facebook.com/events/670214176713110/

Kochani! Mamy dla Was niespodziankę! 
Czeka u nas 5 podwójnych zaproszeń na spektakl!
Kto chętny? Ślijcie maila na adres redakcja@miastodzieci.pl (o temacie: Czary) – w treści napiszcie swoje imię i nazwisko. Na maile czekamy do czwartku 17.01 do godz. 15.

*Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Warszawska opera kameralna, koncerty rodzinne, teatr marionetkowy

Warszawska Opera Kameralna

Warszawska Opera Kameralna jest instytucją muzyczną o ponad 50-letniej historii. Została założona w 1961 roku przez Stefana Sutkowskiego, późniejszego wieloletniego dyrektora naczelnego i artystycznego. Pierwszą premierą sceniczną tego Zespołu była La serva padrona G. B. …

Więcej

Adres:

Al. Solidarności 76b
00-145 Warszawa


Kontakt:

0 22 831 22 40
tickets@operakameralna.pl
http://www.operakameralna.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr