Czarodziejski, długi weekend w Parku Julinek!

Julinek Park mapa

sobota 13.08.2022 do poniedziałek 15.08.2022

Czarodziejski, długi weekend w Parku Julinek!

Hokus-pokus, czary-mary… przenieśmy się do magicznej krainy otoczonej gęstym, tajemniczym lasem, w której dzieją się cuda! Oto specjalnie dla Was zaplanowaliśmy moc atrakcji w iście czarodziejskiej odsłonie. Nadchodzący weekend to aż 3 dni świetnej zabawy!

Z myślą o najmłodszych miłośnikach czarów i iluzji, słynny iluzjonista Maciej Pęda, przygotował pokaz, w którym wykorzystywane są kolorowe, wesołe i zaczarowane gadżety! Pojawią się między innymi czarodziejskie różdżki, czapka prawdziwego maga, kolorowanki, balony i wiele więcej!

Pokaz cyrkowych umiejętności na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem nietypowych rekwizytów jak buugengi, koła w kołach oraz autorskich, stworzonych przez artystę rozwiązań, zaprezentuje Michał „Shao” Szałucho – TOTEM. Shao – to postać o wielu twarzach, tworząca niezwykły klimat, znana m.in. z programu Mam Talent!

Typowo familijne show przygotował Maciej Pęda, iluzjonista. „Stand up Magic” to humorystyczny występ przeplatany efektownymi trikami karcianymi, manipulacjami różnymi przedmiotami, żonglerką i suchymi żartami. Iluzjonista sprawi, że każdy, nawet najtrudniejszy widz :), będzie bawił się świetnie! Zapraszamy całe rodziny!

Zatem – różdżki w dłoń, czarodziejskie kapelusze na głowę i bawmy się przez cały długi weekend!

Harmonogram weekendu czarodziejskiego 13-15.08.2022 r.

12:00 – „Ojeju! Jeju! Czarodzieju” – Maciej Pęda, iluzjonista – scena zewnętrzna

13:00 – Piana Party – Park Wodny

14:00, 16:00, 17:30 – Michał „Shao” Szałucho – TOTEM – Duża Arena

15:00 – „Stand up Magic”Maciej Pęda, iluzjonista – scena zewnętrzna

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

W parku działa również:

– Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

– Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

– Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla

– Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej  www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Park Rozrywki Julinek logo

Park Rozrywki Julinek

Julinek Park to niezwykłe miejsce o bogatej i barwnej historii. Po wojnie powstała tu baza cyrkowa, słynna w całej Europie. Wszelkiej narodowości artyści cyrkowi, przyjeżdżali tu by doskonalić umiejętności i szykować występy na następny sezon. …

Więcej

Adres:

Julinek Park
Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy


Kontakt:

+48 22 611 61 09
kontakt@julinek.com.pl
https://www.julinek.com.pl/
facebook