Czarodziej w Teatrze Palladium na Dzień Dziecka

Czarodziej w Teatrze Palladium na Dzień Dziecka

Teatr Palladium, Złota, Warszawa
🗺 mapa
📅 niedziela 29.05.2016 do niedziela 05.06.2016
46 zł
teatr Aplladium CZarodziej, spektakl dzien Dziecka
Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować?

OFICJALNY TRAILER SPEKTAKLU: https://www.youtube.com/watch?v=keBcXZEWcHI

 

CZARODZIEJ – magiczny spektakl familijny –

29.05, godz. 11.00,

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

30.05, godz. 10.00,

5.06, godz. 17.00 – ostatni spektakl w obecnym sezonie

http://www.teatrpalladium.com/aktualnosci/czarodziej-magiczny-spektakl-familijny-pierwszy-pokaz-z-publicznoscia-16-04-godz-11-00-spektakl-przedpremierowy-30-05-godz-11-00-prapremiera-godz-17-00/

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie