Czarodziej –

niedziela 31.05.2015 do wtorek 02.06.2015

Czarodziej –

CZARODZIEJ – magiczny spektakl familijny – spektakl przedpremierowy – 30.05, godz. 11.00, PRAPREMIERA – godz. 17.00, 2.06, godz. 10.00

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej” to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa, jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować ?

OBSADA :

WOJTEK ROTOWSKI – Czarodziej

Wojtek Rotowski_m

Wojtek Rotowski_1__m

Związany z iluzją od 2006 roku. Członek Krajowego Klubu Iluzjonistów oraz dyplomowany iluzjonista (ZASP). Konsultant iluzji scenicznej i efektów specjalnych do wielu przedstawień teatralnych w całej Polsce m.in. ,,Wiśniowy Sad” i ,,Jak zostałam wiedźmą” reż. A. Glińska w teatrze Studio, ,,Aladyn Jr.” reż. W. Kępczyński w teatrze Roma, ,,Mistrz i Małgorzata” reż. A. Tyszkiewicz w teatrze im. J. Osterwy w Lublinie czy ,,Świat Bastiana” reż. T. Kurpias w teatrze Rampa. Jest twórcą wyjątkowych efektów iluzjonistycznych, łączonych z pirotechniką sceniczną a jego pokazy pozostawiają na długo niezapomniane wrażenia, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Aktor telewizyjny, teatralny i dubbingowy. Znany z ról w serialach telewizyjnych ,,Do Dzwonka“ (Mati), ,,Na Wspólnej“ (Jarek) czy ,,Prosto w Serce“ (Kuba). Zagrał wiele głównych ról w wielkich polskich produkcjach teatralnych, takich jak Aladyn Jr. (Aladyn) i Akademia Pana Kleksa (Adaś Niezgódka) w Teatrze Muzycznym Roma czy Piotruś Pan (Piotruś) w teatrze Capitol. Studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku reżyserii, uczęszczał do szkoły cyrkowej oraz jest absolwentem szkoły muzycznej w klasie saksofonu. Przedstawienie ,,Czarodziej” jego autorstwa jest pierwszym w Polsce fabularnym spektaklem iluzji. Prowadzi również sklep z rekwizytami dla iluzjonistów i jest właścicielem firmy Magic Crew, tworzącej niezwykłe pokazy iluzjonistyczne, pirotechniczne i cyrkowe.

Więcej informacji: www.magiccrew.pl

ADA GOSTKOWSKA – Mama

SONY DSC

Aktorka, muzyk, lektorka. Laureatka wielu nagród na licznych festiwalach piosenki przyznawanych w większości za jej własne kompozycje. Zadebiutowała główną rolą w musicalu A.L. Webbera i T.Rice „Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze” jeszcze jako studentka w Studium Wokalno –Aktorskim im. Danuty Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Po obronie dyplomu wyjechała do Toronto, gdzie w Kanadzie zadebiutowała w przedstawieniu pt. “Piosenki z Kabaretu Starszych Panów” z błogosławieństwem samego Mistrza Jeremiego Przybory w Salonie Muzyki i Poezji Polsko-Kanadyjskiego Towarzystwa Muzycznego pod kierownictwem Marii Nowotarskiej . Następnym przedstawieniem było “Wyszłam i nie wróciłam” grane w Toronto i Montrealu, a roczny pobyt za oceanem uwieńczyła recitalem w Canada’s Wonderland. Powrót do kraju zaowocował współpracą m.in. z Teatrem Syrena w Warszawie, gdzie wystąpiła w kilku spektaklach oraz Teatrem Capitol, gdzie wystąpiła w przedstawieniu „Piosenki w starym kinie” w reż. Andrzeja Rozhina. Warto również wspomnieć prowadzony przez nią program STARTER w muzycznej stacji ATOMIC TV, z czasem przekształconej w MTV Polska, w której to z kolei redagowała i czytała program NON STOP HITS . W 2002 roku powstał spektakl z jej udziałem oparty na twórczości Agnieszki Osieckiej pt. “Nic nie zastąpi mi piosenki” w reż. Romany Próchnickiej, z udziałem Marii Nowotarskiej. Prapremiera polska odbyła się w “Piwnicy Moliere” Artura Dziurmana w Krakowie, premiera warszawska odbyła się na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego Roma, a w październiku 2002 roku w Toronto. Spektakl grany był kilkadziesiąt razy w Polsce i Zagranicą (tournee po Kanadzie, Szwajcarii). Jest jedną z najbardziej cenionych polskich lektorek. Obecnie czyta filmy w m.in. Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Food Network, Zone Reality, Zone Romantica, Zone Club, TLC, Da Vinci Learning, VH1, ViaSat i Travel Channel, BBC Earth czy Platformy N. Jest również głosem Radia Bajka , stacji radiowej dla dzieci. Nagrywa audiobooki, szkolenia e-learningowe dla wielu czołowych firm polskich i zagranicznych, zapowiedzi telefoniczne dla firm, audiodeskrypcje do filmów, reklamy telewizyjne i radiowe oraz proma i trailery do stacji telewizyjnych. Prowadzi jako gospodarz wiele imprez charytatywnych oraz firmowych. W 2007 roku ukazała się jej płyta pt. DWA SERCA z jej własnymi kompozycjami oraz interpretacjami utworów Agnieszki Osieckiej, z gościnnym udziałem Krzysztofa Kolbergera i Macieja Wilka. Z Krzysztofem Kolbergerem wiele razy występowała w autorskich przedstawieniach poetycko-muzycznych w całej Polsce.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na oficjalną stronę Ady:

www.adagostkowska.pl

JULIA PASIOROWSKA – Julia

Julia Pasiorowska ROMA B&W

Urodzona w 2000 roku w Warszawie. Od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem, śpiewem oraz aktorstwem. Miała okazję rozwijać te pasje w szkole tańca Broadway Dance Center w Nowym Jorku, gdzie przez kilka lat szkoliła swoje umiejętności taneczne w najróżniejszych stylach, oraz aktualnie w szkołach Art Dance Complex i Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie. Niejednokrotnie stawała na podium w krajowych oraz międzynarodowych mistrzostwach tanecznych. Wielką inspirację dała jej możliwość występowania na wielu scenach tanecznych oraz musicalach w teatrach w USA, Kanadzie oraz Polsce. W ostatnim czasie aktorka w spektaklu – „Aladyn Jr.” na deskach Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie. Na co dzień uczennica gimnazjum w Warszawie.

JULIAN WAGLEWSKI – Pajac

Julian Waglewski_2

Julian Waglewski jest absolwentem Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie. Ukończył ją ze specjalizacją gimnastyczną na rekwizycie german wheel. Swoje umiejętności na kole prezentował w półfinałach VII edycji programu Mam Talent. Zaczynał od parkouru, żonglerki i tańca z ogniem. Z czasem, poprzez szkoły oraz warsztaty, rozwijał umiejętności kuglarskie, kaskaderskie i pantomimiczne. Jest również absolwentem Szkoły Kaskaderów Filmowych. Angażuje się w liczne projekty, występy i spektakle, wszędzie tam gdzie może używać swoich niecodziennych umiejętności.

czarodziej_590x280

REALIZATORZY :

scenariusz i reżyseria – WOJTEK ROTOWSKI

scenografia – MAREK CHOWANIEC

kostiumy – ANNA WAŚ

muzyka – WOJTEK KOSTRZEWA

choreografia – ANNA WUJKOWSKA

animacje – RYSZARD ROGOCKI

efekty kaskaderskie – TOMASZ LIPSKI

efekty pirotechniczne – ANDRZEJ BANACH

konsultacje scenariuszowe – AGNIESZKA KRUK

Czy magia istnieje naprawdę? Spektakl ,,Czarodziej" to niezwykła podróż w krainę iluzji. Pewnego razu, w pewnym domu, w pokoju Julii pojawia się Czarodziej (Wojtek Rotowski) odwracając jej świat do góry nogami. Gdy ulubiony pluszowy Pajac ożywa,  jest to dopiero początek magicznej przygody. Wspaniała oprawa muzyczna, barwne kostiumy a przede wszystkim wiele niezwykłych, magicznych wrażeń. Kto jako pierwszy przeciął kobietę na pół? Skąd wziął się śnieg? Czy da się zmienić sukienkę w czasie krótszym niż sekundę? Spektakl pokaże czym jest świat iluzji i dlaczego każdy może zostać czarodziejem. Nie tylko zobaczycie magię z bliska, ale będziecie mogli jej dotknąć, doświadczyć i poczuć. A może i Ty staniesz na scenie, aby przekonać się jak niezwykły może być świat naszej wyobraźni. Kiedy uwierzymy w nasze marzenia wszystko co było dotąd niemożliwe, zdarzy się naprawdę. MAGIA JEST W NAS.

 

Po spektaklu zapraszamy na spotkanie z artystami na foyer Teatru Palladium. Będziecie mogli z nimi porozmawiać, zrobić wspólne zdjęcie, otrzymać autograf Waszej ulubionej postaci a może też coś wyczarować ?  

OBSADA :

WOJTEK ROTOWSKI  – Czarodziej

 

 

Związany z iluzją od 2006 roku. Członek Krajowego Klubu Iluzjonistów oraz dyplomowany iluzjonista (ZASP). Konsultant iluzji scenicznej i efektów specjalnych do wielu przedstawień teatralnych w całej Polsce m.in. ,,Wiśniowy Sad" i ,,Jak zostałam wiedźmą" reż. A. Glińska w teatrze Studio, ,,Aladyn Jr." reż. W. Kępczyński w teatrze Roma, ,,Mistrz i Małgorzata" reż. A. Tyszkiewicz w teatrze im. J. Osterwy w Lublinie czy ,,Świat Bastiana" reż. T. Kurpias w teatrze Rampa. Jest twórcą wyjątkowych efektów iluzjonistycznych, łączonych z pirotechniką sceniczną a jego pokazy pozostawiają na długo niezapomniane wrażenia, zarówno wśród dzieci jak i dorosłych. Aktor telewizyjny, teatralny i dubbingowy. Znany z ról w serialach telewizyjnych ,,Do Dzwonka" (Mati), ,,Na Wspólnej" (Jarek) czy ,,Prosto w Serce" (Kuba). Zagrał wiele głównych ról w wielkich polskich produkcjach teatralnych, takich jak Aladyn Jr. (Aladyn) i Akademia Pana Kleksa (Adaś Niezgódka) w Teatrze Muzycznym Roma czy Piotruś Pan (Piotruś) w teatrze Capitol. Studiuje w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku reżyserii, uczęszczał do szkoły cyrkowej oraz jest absolwentem szkoły muzycznej w klasie saksofonu. Przedstawienie ,,Czarodziej" jego autorstwa jest pierwszym w Polsce fabularnym spektaklem iluzji. Prowadzi również sklep z rekwizytami dla iluzjonistów i jest właścicielem firmy Magic Crew, tworzącej niezwykłe pokazy iluzjonistyczne, pirotechniczne i cyrkowe.

Więcej informacji: www.magiccrew.pl

ADA GOSTKOWSKA  –  Mama

 

Aktorka, muzyk, lektorka. Laureatka wielu nagród na licznych festiwalach piosenki przyznawanych  w większości za jej własne kompozycje. Zadebiutowała  główną rolą w musicalu  A.L. Webbera i T.Rice „Józef i cudowny płaszcz snów w technikolorze"  jeszcze jako studentka  w Studium Wokalno -Aktorskim im.  Danuty Baduszkowej przy   Teatrze Muzycznym w Gdyni. Po obronie dyplomu wyjechała do Toronto, gdzie w Kanadzie zadebiutowała w przedstawieniu pt. "Piosenki z Kabaretu Starszych Panów" z błogosławieństwem samego Mistrza Jeremiego Przybory w Salonie Muzyki i Poezji Polsko-Kanadyjskiego Towarzystwa Muzycznego pod kierownictwem Marii Nowotarskiej . Następnym przedstawieniem było "Wyszłam i nie wróciłam" grane w Toronto i Montrealu, a roczny pobyt za oceanem uwieńczyła recitalem w Canada′s Wonderland. Powrót do kraju zaowocował współpracą m.in. z Teatrem Syrena w Warszawie, gdzie wystąpiła w kilku spektaklach oraz Teatrem Capitol, gdzie wystąpiła w przedstawieniu „Piosenki w starym kinie" w reż. Andrzeja Rozhina. Warto również wspomnieć prowadzony przez nią program STARTER w muzycznej stacji ATOMIC TV, z czasem przekształconej w MTV Polska, w której to z kolei redagowała i czytała program NON STOP HITS . W 2002 roku powstał spektakl z jej udziałem oparty na twórczości Agnieszki Osieckiej pt. "Nic nie zastąpi mi piosenki" w reż. Romany Próchnickiej, z udziałem Marii Nowotarskiej. Prapremiera polska odbyła się w "Piwnicy Moliere" Artura Dziurmana w Krakowie, premiera warszawska odbyła się na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego Roma, a w październiku 2002 roku w Toronto. Spektakl grany był kilkadziesiąt razy w Polsce i Zagranicą (tournee po Kanadzie, Szwajcarii). Jest jedną z najbardziej cenionych polskich lektorek.  Obecnie czyta filmy w  m.in.  Discovery Channel, Discovery Science, Animal Planet, Food Network,  Zone Reality, Zone Romantica, Zone Club, TLC, Da Vinci Learning, VH1, ViaSat i Travel Channel, BBC Earth czy Platformy N.  Jest również głosem Radia Bajka , stacji radiowej dla dzieci. Nagrywa audiobooki, szkolenia e-learningowe dla wielu czołowych firm polskich i zagranicznych, zapowiedzi telefoniczne dla firm, audiodeskrypcje do filmów, reklamy telewizyjne i radiowe oraz proma i trailery do stacji telewizyjnych.  Prowadzi  jako gospodarz wiele  imprez charytatywnych oraz firmowych. W 2007 roku ukazała się jej płyta  pt.   DWA SERCA   z jej własnymi  kompozycjami oraz  interpretacjami  utworów  Agnieszki Osieckiej, z gościnnym udziałem  Krzysztofa Kolbergera i  Macieja  Wilka. Z Krzysztofem Kolbergerem wiele razy występowała w autorskich przedstawieniach poetycko-muzycznych w całej Polsce.

Aby uzyskać więcej informacji, zapraszamy na  oficjalną stronę Ady:

www.adagostkowska.pl

 

JULIA PASIOROWSKA – Julia

 

Urodzona w 2000 roku w Warszawie. Od najmłodszych lat pasjonuje się tańcem, śpiewem oraz aktorstwem. Miała okazję rozwijać te pasje w szkole tańca Broadway Dance Center w Nowym Jorku, gdzie przez kilka lat szkoliła swoje umiejętności taneczne w najróżniejszych stylach, oraz aktualnie w szkołach Art Dance Complex i Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego w Warszawie. Niejednokrotnie stawała na podium w krajowych oraz międzynarodowych mistrzostwach tanecznych. Wielką inspirację dała jej możliwość występowania na wielu scenach tanecznych oraz musicalach w teatrach w USA, Kanadzie oraz Polsce. W ostatnim czasie aktorka w spektaklu – „Aladyn Jr." na deskach Teatru Muzycznego ROMA w Warszawie. Na co dzień uczennica gimnazjum w Warszawie.

 JULIAN WAGLEWSKI – Pajac

 

Julian Waglewski jest absolwentem Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Warszawie. Ukończył ją ze specjalizacją gimnastyczną na rekwizycie german wheel. Swoje umiejętności na kole prezentował w półfinałach VII edycji programu Mam Talent. Zaczynał od parkouru, żonglerki i tańca z ogniem. Z czasem, poprzez szkoły oraz warsztaty, rozwijał umiejętności kuglarskie, kaskaderskie i pantomimiczne. Jest również absolwentem Szkoły Kaskaderów Filmowych. Angażuje się w liczne projekty, występy i spektakle, wszędzie tam gdzie może używać swoich niecodziennych umiejętności.

 

REALIZATORZY :

scenariusz i reżyseria – WOJTEK ROTOWSKI 

scenografia – MAREK CHOWANIEC

kostiumy – ANNA WAŚ

muzyka – WOJTEK KOSTRZEWA 

choreografia – ANNA WUJKOWSKA

animacje – RYSZARD ROGOCKI

efekty kaskaderskie – TOMASZ LIPSKI 

efekty pirotechniczne – ANDRZEJ BANACH

konsultacje scenariuszowe – AGNIESZKA KRUK 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Palladium Warszawa spektakle muzyczne dla dzieci

Teatr Palladium

PALLADIUM to nie tylko znane i popularne miejsce, gdzie od lat organizowane są najważniejsze koncerty w Warszawie. PALLADIUM, to również scena teatralna, która ruszyła  w lutym 2011 roku ! Teatr jest poszerzeniem oferty PALLADIUM o prezentację spektakli teatralnych zachowując …

Więcej

Adres:

ul. Złota 9,
00-019 Warszawa


Kontakt:

22 827 70 49
kasa@teatrpalladium.com
http://www.teatrpalladium.com

 
ZOBACZ TAKŻE:patronat