Czarny weekend z upominkami od Centrum Korona

Czarny weekend z upominkami od Centrum Korona

Centrum Korona
🗺 mapa
📅 piątek 24.11.2023 do sobota 25.11.2023
Czarny weekend z upominkami od Centrum Korona
W dniach 24-25 listopada Centrum Handlowe Korona zamieni się w raj dla poszukiwaczy modowych perełek i niepowtarzalnych okazji. Każdy, kto w tych dniach zrobi zakupy w centrum za min. 150 złotych, zgarnie kartę podarunkową o wartości 50 złotych na kolejne zakupy.

Black Weekend w CH Korona to nie tylko atrakcyjne oferty od ulubionych marek, ale także akcja z nagrodami. Aby zdobyć prezenty od CH Korona, wystarczy zrobić zakupy za min. 150 zł lub 200 zł (w obu przypadkach na max. dwóch paragonach), a następnie udać się do Punktu Obsługi Akcji. Po okazaniu dowodów zakupu, na klientów czekają:

  • za zakupy na kwotę min. 150 zł – karta podarunkowa o wartości 50 zł na kolejne zakupy w CH Korona (karta podarunkowa do odbioru w giftomacie);
  • za zakupy na kwotę min. 200 zł – karta podarunkowa o wartości 50 zł na kolejne zakupy w CH Korona + bilet normalny na magiczną wystawę „Dzika Afryka – Garden of Lights” w Zoo Wrocław (bilet do wykorzystania do 3 marca 2024 r. Wystawa dostępna w godz. 17.00-20.00).

Dlaczego warto otrzymać kartę podarunkową do Korony? Można nią zapłacić zarówno za zakupy w sklepach na terenie galerii handlowej, w hipermarkecie Auchan, jak również w punktach rozrywkowych i rekreacyjnych w CH Korona.  Karta podarunkowa jest honorowana w kinie Cinema City, w lokalach gastronomicznych w strefie restauracyjnej i kawiarniach, w klubie Fitness Academy czy w lokalach usługowych takich jak fryzjer czy fotograf.

Liczba upominków jest ograniczona. Warto wiedzieć, że jeden uczestnik może otrzymać prezent tylko raz!

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym na Placu Piastowskim w CH Korona, przy salonie T-Mobile. Więcej informacji dostępne tutaj.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie