Cyrkowy Dzień Dziecka w Rembertowie

Dom Kultury Rembertów ul. Komandosów 8 mapa

sobota 01.06.2019

Cyrkowy Dzień Dziecka w Rembertowie

Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii  zaprasza rodziny do wspólnego poznawania Warszawy w ramach projektu Jak przygoda to tylko w Warszawie.

Zbliżają się wakacje, a więc czas na magiczną podróż po Warszawie. Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii jak zwykle przygotował moc atrakcji w tym cudownym okresie. Wspólnie będziemy odkrywać tajemnice wszystkich 18 dzielnic naszej stolicy. Czekają na Was rodzinne gry terenowe na orientację, w których wykorzystacie swoje umiejętności, aby odnaleźć drogę do rozwiązania zagadki oraz plenerowe warsztaty fotograficzne, podczas których dowiecie się jak zostać współczesnym Canalettem.

Rozpoczynamy już 01 czerwca – w Dzień Dziecka – niesamowitym pokazem sztuki cyrku ulicznego. Będzie można nie tylko podziwiać zręczność cyrkowców, ale również nauczyć się żonglerki, tańca z talerzami oraz diabolo! Emocje gwarantowane!!!

Serdecznie zapraszamy w sobotę 01.06.2019 – Dom Kultury Rembertów ul. Komandosów 8 – godzina 11.30

Więcej informacji, harmonogram oraz zapisy na wakacje.duch.edu.pl, telefon: 728 610 381

Wszystkie zaplanowane atrakcje są bezpłatne, obowiązują zapisy poprzez stronę projektu wakacje.duch.edu.pl ZAPRASZAMY!

NASZA MISJA TO NAUKA HISTORII: prowadzimy zajęcia dla dzieci na Uniwersytecie Warszawskim, warsztaty dla uczniów w szkołach, tworzymy lekcje e – learningowe, współpracujemy ze szkołami polonijnymi na całym świecie.

POZNAJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ: www.duch.edu.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Cyrkowy Dzień Dziecka w Rembertowie

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii

Fundacja Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii powstała, aby przekazywać dzieciom i młodzieży wiedzę z zakresu historii Polski oraz historii świata w ciekawy i nowoczesny sposób. Fundacja prowadzi liczne projekty edukacyjne, największym z nich jest DZIECIĘCY UNIWERSYTET CIEKAWEJ HISTORII …

Więcej

Adres:

ul. Zielna 39 (Budynek PASTy)
pokój 902, IX piętro, domofon 6.
00-108, WarszawaKontakt:

uniwersytet@duch.edu.pl
http://www.duch.edu.pl
facebook