Weleda
Weleda Baby

Cyrkowy Dzień Dziecka w Rembertowie

Dom Kultury Rembertów ul. Komandosów 8
🗺 mapa
📅 sobota 01.06.2019
Cyrkowy Dzień Dziecka w Rembertowie
Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii  zaprasza rodziny do wspólnego poznawania Warszawy w ramach projektu Jak przygoda to tylko w Warszawie.

Zbliżają się wakacje, a więc czas na magiczną podróż po Warszawie. Dziecięcy Uniwersytet Ciekawej Historii jak zwykle przygotował moc atrakcji w tym cudownym okresie. Wspólnie będziemy odkrywać tajemnice wszystkich 18 dzielnic naszej stolicy. Czekają na Was rodzinne gry terenowe na orientację, w których wykorzystacie swoje umiejętności, aby odnaleźć drogę do rozwiązania zagadki oraz plenerowe warsztaty fotograficzne, podczas których dowiecie się jak zostać współczesnym Canalettem.

Rozpoczynamy już 01 czerwca – w Dzień Dziecka – niesamowitym pokazem sztuki cyrku ulicznego. Będzie można nie tylko podziwiać zręczność cyrkowców, ale również nauczyć się żonglerki, tańca z talerzami oraz diabolo! Emocje gwarantowane!!!

Serdecznie zapraszamy w sobotę 01.06.2019 – Dom Kultury Rembertów ul. Komandosów 8 – godzina 11.30

Więcej informacji, harmonogram oraz zapisy na wakacje.duch.edu.pl, telefon: 728 610 381

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Wszystkie zaplanowane atrakcje są bezpłatne, obowiązują zapisy poprzez stronę projektu wakacje.duch.edu.pl ZAPRASZAMY!

NASZA MISJA TO NAUKA HISTORII: prowadzimy zajęcia dla dzieci na Uniwersytecie Warszawskim, warsztaty dla uczniów w szkołach, tworzymy lekcje e – learningowe, współpracujemy ze szkołami polonijnymi na całym świecie.

POZNAJ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ: www.duch.edu.pl

654 ocen
4.99
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent