Cykl bajek dla dzieci w Artystycznym Domu Animacji

Cykl bajek dla dzieci w Artystycznym Domu Animacji

Chruścickiego 14
🗺 mapa
📅 niedziela 01.12.2019
🎫 10zł
Cykl bajek dla dzieci w Artystycznym Domu Animacji
1 grudnia 2019,  godzina 12.30
„Wars i Sawa”

Artystyczny Dom Animacji zaprasza na spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym „Wars i Sawa”. Dawno temu, nad Wisłą żył zły czarodziej, który gardził wszystkimi stworzeniami, ale najbardziej na świecie nienawidził ptaków. Mieszkała w tej krainie również piękna Sawa, która właśnie ptaki kochała najmocniej. Pewnego razu stanęła w obronie skrzydlatych przyjaciół i czarodziej zamienił ją w syrenę. Nieopodal żył również rybak Wars, który na swej pierwszej wyprawie złowił Suma, darował mu jednak życie, w zamian dowiedział się od niego o zniewolonej dziewczynie. Wars musi dopłynąć do Wiklinowej Wyspy, gdzie poznaje Wietrznego Ptaka, ten niezwykły kompan pomaga mu pokonać potwora i oswobodzić Sawę.

W legendzie o powstaniu Warszawy występują piękne lalki teatralne, a historia opowiadana jest z wykorzystaniem licznych piosenek i dźwięków, które pozwolą zagłębić się dzieciom w świat prastarej baśni.

Spektakl jest zrealizowany w formie klasycznego teatru lalek, jednak w świat baśni wprowadza dzieci postać narratora, który jest w żywym planie.

Artystyczny Dom Animacji
ul. ks. J. Chruścickiego 14
Warszawa
Tel. 22 863 79 81
email: ada@dkwlochy.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie