Ćwiczenia na niepogodę – czyli o tym, jak zabić nudę w nie tylko pochmurne dni

wtorek 08.09.2020 do wtorek 22.09.2020

Ćwiczenia na niepogodę – czyli o tym, jak zabić nudę w nie tylko pochmurne dni

Długie jesienne popołudnia to świetna okazja, żeby poświęcić Swoim dzieciom nieco więcej czasu oraz uwagi. Poza pomocą w odrabianiu lekcji można im przecież również zaproponować bardziej aktywne formy wspólnego spędzania czasu. Z pewnością sprawdzą się one jako antidotum i na nudę, i na pluchę, która teraz skutecznie zniechęca do wspólnych wyjść np. na podwórko.

Zamiast nudy ćwiczenia – czyli endorfiny w górę marsz!

Najważniejsze to nie dopuścić, żeby dziecko traciło wolny czas wyłącznie na oglądanie niezbyt wartościowych programów. Podobnie przedstawia się sytuacja z graniem na komputerze lub konsoli. Żeby jednak takiego malucha zmotywować do bardziej aktywnych form spędzania czasu, najpierw trzeba mu coś zaproponować – i co istotne przedstawić mu tę naszą propozycję w na tyle atrakcyjny sposób,aby faktycznie wzbudzić jego zapał i entuzjazm.

Z pewnością przydadzą się w tym wypadku pewne akcesoria i sprzęty, które ułatwią realizowanie wspólnie ustalonych „planów treningowych”. I wcale nie trzeba w tym wypadku kupować wielu drogich i zajmujących wiele miejsca sprzętów. Na początek wystarczy solidnie wykonana ścianka i siatka wspinaczkowa oraz wchodzące do tego rodzaju zestawu akcesoria np. drabinka gimnastyczna czy drążek.

Cały artykuł można przeczytać tutaj.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Drapinki do pokoju dziecka, drabinki gimnastyczne dla dzieci malpiszon.pl

MALPISZON.PL

MALPISZON.PL specjalizuje się wyłącznie na domowych zestawach gimnastycznych przeznaczonych dla dzieci i rodziców. Zapewniają one ruch i zabawę w jednym! Wyróżniają się wśród bogatej oferty na rynku swoją solidnością wykonania, nasyconymi kolorami i urozmaiconą ofertą dodatków.

PO …

Więcej

Adres:

ul. Łepkowskiego 8/31, 31-423 Kraków

Kontakt:

799 740 712
biuro@malpiszon.pl
http://www.malpiszon.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:jesieńsportowo