Cukierek albo psikus! Gliwice

ul. Rybnicka 207 w Gliwicach mapa

sobota 21.10.2017

Wstęp wolny

Cukierek albo psikus! Gliwice

Halloween nadchodzi wielkimi krokami, ale czym byłaby zabawa bez mrocznych dekoracji! Fanów amerykańskiego święta Centrum Handlowe Auchan Gliwice zaprasza 21 października na warsztaty kreatywne, które pozwolą stworzyć różnorodne ozdoby, w tym upiorne duchy i przerażające pająki. Stąd już tylko jeden krok do udanej maskarady!

Impreza halloweenowa wymaga odpowiednich przygotowań. Niejeden rodzic wie, jak ważne dla maluchów w tym dniu jest kreatywne przebranie, smaczne przekąski i łakocie oraz… odpowiedni wystrój i ozdoby! Aby stworzyć mroczny klimat w domowych warunkach, wystarczą drobiazgi, które można wykonać samodzielnie. Dobra, choć nieco mroczna zabawa gwarantowana!

Na kreatywnych warsztatach dzieci pod okiem animatorów stworzą upiorne dekoracje, które pozwolą świętować ostatni dzień października w iście amerykańskim stylu. Powstaną m.in. latające na słomkach duchy i wielki, przerażający pająk. Do stworzenia prac posłużą styropianowe kule, czarna wełna, wykałaczki, słomki, tasiemki czy samoprzylepne oczka. Przerażeni?

Warsztaty pod hasłem „Cukierek albo psikus” odbędą się 21 października w Centrum Handlowym Auchan Gliwice przy ulicy Rybnickiej 207 w Gliwicach. Zajęcia będą prowadzone od godz. 12:00 do 18:00. Materiały potrzebne do wykonania prac zapewnia organizator. Wstęp wolny!

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie