Cuda wianki!

📅 sobota 20.02.2016
Cuda wianki!

Inspiracją do tego pomysłu była książka „Cuda wianki". To pięknie ilustrowana opowieść o wyjątkowym uroku polskiej sztuki ludowej i tradycji. Zachwycająca!

Cuda wianki. Polski folklor dla młodszych i starszych

Wiosna i zakochana para. Oświadczyny, ślub, wesele. Rodzi się dziecko. Rośnie. Rodzice zostają dziadkami. Przychodzi zima. Życie zatacza krąg, a pory roku zmieniają się w znajomym rytmie. Piękna i malownicza książka Marianny Oklejak opowiada o polskim folklorze w sposób niebanalny, świeży i intrygujący. Dla młodszych i starszych!

Bajki Pod Globusem

Czytamy i podziwiamy książkę „Cuda wianki"
i robimy gobeliny z Kosi Łapci Toys

Sobota,  20 lutego 2016r. godz. 12.00

Koszt – 15 pln od dziecka.

Uwaga! Obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl.

Ilość miejsc ograniczona!

Zapraszamy!

ul. Długa 1

UWAGA! Miasto Dzieci ma dla Was niespodziankę!

ZAPROSZENIE ROZDANE!
*Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej, brak e-maila od redakcji Miasta Dzieci oznacza brak wygranej 🙁