Coś dla łowców przygód! Kolejny weekend w Julinek Parku

Julinek Park mapa

sobota 30.07.2022 do niedziela 31.07.2022

Coś dla łowców przygód! Kolejny weekend w Julinek Parku

Ahoj, przygodo! Tak już niebawem powiedzieć będą mogli wszyscy goście Julinek Parku. Czas na kolejny weekend tematyczny – tym razem przygodowy! Co będzie tym razem czekać na poszukiwaczy atrakcji?

Niezwykle ciekawym punktem nadchodzącego weekendu w Julinku bez wątpienia będzie wyjątkowy występ pt. „Przygoda Vabank” opowiadający historię dwóch gangsterów, którzy pragną podbić serce pięknej tancerki Miss Sandry. Panowie obdarowują ją różnymi prezentami, ale ona chce tylko jednej rzeczy – największego diamentu na świecie, który jest do wygrania tego wieczoru w kasynie Vabank. Co robią gangsterzy, aby zdobyć jakże drogocenny klejnot, a zarazem wkraść się w łaski dziewczyny? Przekonacie się podczas przedstawienia “Przygoda Vabank”.

W programie m.in. duet akrobatyczny, duet ekwilibrystyczny na kuli, pokaz stójkarski, skoki na ścieżce i akrobatyka powietrzna. Wszystko dopełnione czarującą choreografią w stylu szalonych lat dwudziestych. Wystąpią Artyści z Piotrkowskiej Fundacji Talentów.

HARMONOGRAM 30-31 LIPCA

12:00 – Pokaz akrobatyczny – MAŁA SCENA

14:00 – „Przygoda Vabank” – Piotrkowska Fundacja Talentów – DUŻA ARENA

14:30 – Warsztaty plastyczne – MAŁA SCENA

16:00 – „Przygoda Vabank” – Piotrkowska Fundacja Talentów – DUŻA ARENA

16:30 – Warsztaty sportowe – MAŁA SCENA

18:00 – „Przygoda Vabank” – Piotrkowska Fundacja Talentów – DUŻA ARENA

Niezmiennie, czekają na Was wszystkie znane i uwielbiane atrakcje, gwarantujące wyjątkową, jakościową rozrywkę blisko natury. Wśród nich znajdują się m.in.: największy w regionie park linowy, ścianka wspinaczkowa, kraina dmuchańców, pole do minigolfa, wesołe miasteczko, strefa animacji, strefa relaksu, tor tubingowy czy ekologiczny plac zabaw.

Nowością w Julinku jest wyjątkowy Park Wodny, gdzie do dyspozycji turystów z całej Polski oddane zostały takie atrakcje jak m.in. strefa basenowa poziomowana do głębokości 2 metrów, 5 zjeżdżalni o łącznej długości 167 metrów, 4 kurtyny wodne czy 10 armatek wodnych. Park Wodny w Julinku zaopatrzony został także w kaskady, fontanny, obrotowe wiaderka czy wodne koła. Na terenie parku znajdzie się także tzw. spray park, czyli strefa rekreacyjna z niewielką ilością wody, która zaprojektowana została w taki sposób, aby korzystać z niej mogły także dzieci z ograniczoną mobilnością. Dostępna jest także strefa relaksu, gdzie na jednym z 1000 leżaków, pod parasolem można skosztować letnie, kolorowe drinki, które bez wątpienia umilą dobrą zabawę blisko natury.

W parku działa również:

– Wypożyczalnia nowoczesnego sprzętu sportowego oraz jednośladów, dzięki czemu możliwe są rodzinne wycieczki w samym sercu natury

– Restauracje i liczne punkty gastronomiczne, gdzie apetyt zaspokoją potrawy kuchni włoskiej, polskiej czy meksykańskiej przygotowane wyłącznie z ekologicznych i jakościowych produktów, a także lody rzemieślnicze Kosmos

– Specjalna strefa grillowa, gdzie każdy znajdzie doskonały wybór burgerów i klasycznych dań z grilla

– Obiekt noclegowy B&B Julinek Park dysponujący 60-cioma komfortowymi pokojami oraz apartamentami rodzinnymi

Bilety dostępne są online (na stronie internetowej  www.julinek.com.pl) oraz w kasie przed wejściem do parku. Za wszystkie atrakcje możecie zapłacić bonem turystycznym!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Park Rozrywki Julinek logo

Park Rozrywki Julinek

Julinek Park to niezwykłe miejsce o bogatej i barwnej historii. Po wojnie powstała tu baza cyrkowa, słynna w całej Europie. Wszelkiej narodowości artyści cyrkowi, przyjeżdżali tu by doskonalić umiejętności i szykować występy na następny sezon. …

Więcej

Adres:

Julinek Park
Julinek 1
05-084 Leszno k/Warszawy


Kontakt:

+48 22 611 61 09
kontakt@julinek.com.pl
https://www.julinek.com.pl/
facebook