Cool Baby vol. 2 Jelonki. Nowa składanka dla dzieci i rodziców

czwartek 21.10.2021 do czwartek 28.10.2021

Cool Baby vol. 2 Jelonki. Nowa składanka dla dzieci i rodziców

Cool Baby vol.2 Jelonki to nowa, przebojowa składanka, na której znajdziesz 8 znanych  polskich dziecięcych przebojów m.in.: „Zuzia lalka nieduża”, „Fantazja”, „ Tęcza” czy „ A ja wolę moją mamę” oraz 2 piosenki autorskie formacji Jelonki.

POSŁUCHAJ

Wszystkie utwory są w nowych i i wesołych aranżacjach, dedykowanych dzieciom. Składanka jest również przypomnieniem starych przebojów, z lat dziecięcych naszych rodziców i dziadków. Jelonki to popularny projekt dla dzieci, który na swoim koncie ma kilkunastomilionowe odsłony na popularnym kanale MINIVEVO , a 3 piosenki w tym roku osiągnęły status złotej płyty. To idealny prezent dla Twojego malucha i całej rodziny! Płyta dostępna w dobrych sklepach muzycznych.Patronem medialnym płyty jest 4Fun Kids, pierwsza  bezpieczna muzyczna telewizja dla dzieci i rodziców!

Nie czekaj i dołącz do wspólnego śpiewania z Magic Kids!

magic_kids_ok-014FUN_KIDS_logoRGB
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo Magic Kids 

Magic Kids

Magic Kids to najlepsze i najpopularniejsze polskie piosenki dla dzieci i rodziców, które znajdziesz na kanale Mini Vevo oraz na składankach muzycznych. Dołącz do wspólnego śpiewania i oglądania kolorowych teledysków! www.tiktok.com/@magickidsofficial

Więcej

Adres:

Magic Records
02-384 Warszawa
ul. Włodarzewska 69


Kontakt:

magickids@magicrecords.pl 
facebook
instagram