Co kryje las? Warsztaty dla dzieci, Lublin

Galeria Labirynt, Księdza Jerzego Popiełuszki, Lublin mapa

sobota 03.12.2016

warsztaty Look Book Lublin

Galeria Labirynt zaprasza dzieci w wieku od 3 do 6 lat na warsztaty z cyklu Look Book, które odbędą się w sobotę, 3 grudnia, o godz. 12.00. Uczestnicy niczym prawdziwi detektywi będą przy pomocy kolorowych lup odkrywać leśne tajemnice schowane na kolejnych stronach książki pt. „Co kryje las?”. Wykonają też prace inspirowane nietypową lekturą. Udział w warsztatach jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy.

 

3.12.2016 (sobota), godz. 12.00

Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5, Lublin

 

Zajęcia z cyklu Look Book są inspirowane ciekawymi, starannie zaprojektowanymi i niebanalnymi książkami dla najmłodszych. W trakcie warsztatów można się przekonać, że książka to nie tylko strony zapełnione wspaniałymi historiami czy przygodami bohaterów, to także często po prostu piękny przedmiot i dobry punkt wyjścia do twórczych działań.

 

Tym razem dzieci zajrzą w leśne zakamarki za sprawą wyjątkowej interaktywnej książki, do której dołączone są kolorowe lupy odkrywające tajemnice lasu skryte na kolejnych stronach.

Czy w lesie znajdują się tylko drzewa? Czy w spróchniałym pniu ktoś się może chować? Jakie zwierzęta mieszkają pod ziemią? Co się dzieje z leśnym życiem, kiedy spadnie deszcz albo nadejdzie susza? Na te pytania odpowiada książka „Co kryje las?” (tekst/ilustracje: Aina Bestard, wyd. Tatarak). Ta barwna opowieść przybliży dzieciom leśny świat. A magiczne lupy pozwolą uczestnikom poczuć się jak prawdziwi detektywi.

 

W drugiej części spotkania dzieci wykonają prace plastyczne, wykorzystując kolorowe folie. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

 

Zapisy: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów).

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

20-112 Lublin
ul. ks. J. Popiełuszki 5


Kontakt:

galeria@labirynt.com
http://labirynt.com