Dzień Dziecka w Multikinie
UD

CK Agora zaprasza – CK Agora na Pikniku Sąsiedzkim

Skwer za X Liceum Ogólnokształcącym ul. Piesza 1
🗺 mapa
📅 sobota 25.05.2024
CK Agora na Pikniku Sąsiedzkim
Mamy przyjemność gościć na pikniku organizowanym przez Centrum Aktywności Lokalnej DuoSfera i Fundację Emma. Co znajdziecie w strefie CK Agora?

W ostatni weekend maja zapraszamy na wyjątkowy Piknik Sąsiedzki, który odbędzie się na terenach między blokami za X LO. To idealna okazja, żeby spędzić czas razem i… puścić wodze fantazji!

W ramach współpracy z Organizatorami, przygotowaliśmy dla Was coś ekstra – warsztaty abstrAKCJA! Z interpretacją tego terminu miałby problem niejeden dorosły, jednak dla dzieci abstrakcja stwarza szerokie pole do całkowicie swobodnych i nieograniczonych żadnymi zasadami działań plastycznych.

Przeniesiemy się w świat całkowicie niezwiązany z codziennością, żeby stworzyć prace, które wcale nie muszą przedstawiać naturalnego obiektu, by okazać się wartościowym obrazem. Podczas warsztatów uczestnicy za pomocą taśm i farb wykonają przy sztalugach swoje niepowtarzalne dzieła sztuki. Gwarantujemy, że każda praca będzie wyjątkowa i pełna emocji indywidualnych emocji przelanych na papier.
Ale to nie wszystko! Czeka na Was także strefa chill, gdzie będzie można zrelaksować się i zapoznać naszą ofertę programową.

Spotkajmy się, bawmy się i twórzmy razem! Do zobaczenia na Pikniku Sąsiedzkim!

Szczegóły:

Piknik Sąsiedzki na osiedlu Karłowice-Różanka
25.05.2024 | 14:00-17:00
Skwer za X Liceum Ogólnokształcącym
ul. Piesza 1

Wstęp wolny

812 ocen
4.97
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent