Ciii… Cichutko! Najnowszy bestseller autorki Odwagi, zajączku!

niedziela 27.09.2020 do niedziela 11.10.2020

Ciii… Cichutko! Najnowszy bestseller autorki Odwagi, zajączku!

Odwagi, zajączku – wzruszający i zabawny debiut Nicoli Kinnear o przezwyciężaniu lęku przed nieznanym podbił serca dzieci i rodziców w 20 krajach. Teraz w Amberku, jednocześnie z premierą w Wielkiej Brytanii – Ciii… Cichutko!
Wracamy do tego samego, cudownie kolorowego, pełnego uroczych, wyrazistych mieszkańców lasu. Poznajemy Lisiczkę. Jest cichutka, a inni są hałaśliwi. Jest smutna, bo zna wiele bajek, i ma dużo do opowiadania. Niestety nikt jej nie słucha, ani nie słyszy. Ani jej, ani zbliżającego się Niedźwiedzia… Czy uda jej się zdobyć na odwagę, by ostrzec i ochronić przyjaciół? A może nawet pomoże Niedźwiedziowi?

Wiele dzieci uwielbia głośne zabawy. Inne wydają się zbyt spokojne, bo żyją bardziej w świecie bajek i opowieści niż rówieśników, a przez to bywają samotne. Jak pomóc jednym i drugim?

Pięknie i subtelnie ukazuje to Nicola Kinnear, która ilustracją i słowem potrafi zabawnie i czule oddać uczucia i emocje. Przekonuje, że żeby usłyszeć, zobaczyć i przeżyć więcej, należy zachowywać się ciszej i spokojniej. Ale jednocześnie pokazuje, jak ośmielić się wyjść z cienia i przemówić wielkim głosem.

A więc podziwiajmy, jak siła przyjaźni daje pewność siebie i odwagę. I jak potrzebne dzieciom są książki.

Tytuł oryginału: Shhh! Quiet!
Tłumaczenie: Małgorzata Cebo-Foniok
Ilość stron: 40, pełny kolor
Rodzaj: oprawa twarda
Format: 250×276
Data wydania: 2020-09-25
Wydawnictwo Amber

Ciii… Cichutko! Najnowszy bestseller autorki Odwagi, zajączku!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie