Weleda
Weleda Baby

Ciao Italia! – Włoskie popołudnie

plac przed Bielańskim Ośrodkiem Kultury, ul. C. Goldoniego 1
🗺 mapa
📅 sobota 17.06.2023
Ciao Italia! – Włoskie popołudnie
W programie przygotowaliśmy liczne atrakcje: m.in. program artystyczny „Tutto bene – czyli opowieści z pięknej Italii” oraz strefę animacyjną zabaw i warsztatów dla dzieci. W trakcie całego wydarzenia będzie działała strefa gastronomiczna przy naszym ogródku, gdzie będzie można zakupić włoskie produkty i przekąski z lokalnych restauracji i kawiarni.

W części dla dorosłych przygotowaliśmy letnią niespodziankę w postaci koncertu włoskich przebojów w wykonaniu Arrivederci Roma Trio. Roberto, Matteo i Dawid zapraszają Was na niepowtarzalną muzyczną podróż po słonecznej Italii w rytmie najpiękniejszych włoskich melodii tj. „Arrivederci Roma”, „Volare” czy „L’italiano”. Pośród atrakcji będzie też włoska loteria z atrakcyjnymi nagrodami. To tylko wybrane z pośród wielu atrakcji.

16:00 – 17:00 – program artystyczny dla dzieci „Tutto bene – czyli opowieści z pięknej Italii”
17:00 – 18:00 – STREFA ANIMACYJNA DLA DZIECI Włoskie animacje plastyczne zabawy ruchowe i gry dla dzieci
18:00 – 20:00 – koncert włoskich przebojów z potańcówką w wykonaniu Arrivederci Roma Trio . Roberto, Matteo i Dawid zapraszają Was na niepowtarzalną muzyczną podróż po słonecznej Italii w rytmie najpiękniejszych włoskich melodii tj. „Arrivederci Roma”, „Volare” czy „L’italiano”.
Wydarzenie zorganizowane we współpracy z Fundacją Bottega Italiana

308 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent