Ciao Ciało! w Poleskim Ośrodku Sztuki

Łódź, ul. Krzemieniecka 2a mapa

niedziela 08.04.2018

Wstęp bezpłatny

Ciao Ciało! w Poleskim Ośrodku Sztuki

„Ciao Ciało!” to pełna przygód historia o odkrywaniu swojego ciała i niepohamowanej potrzebie ruchu. Ręce!? Do czego służą ręce? Nogi!? A nawet dwie nogi! Co można robić (z) nogami? Co kryje się w dziurkach od nosa? Ciało staje się w tej historii zarazem placem zabaw, jak i dziwnym niezbadanym mechanizmem.

Lekka forma taneczno-pantomimiczna w przyjaznej przestrzeni, z autorską muzyką – to to, co w „Ciało! Ciało” nie pozwoli Ci nawet na chwilę odwrócić wzroku od sceny.

Przedstawienie dla najmłodszych widzów w wieku 0-5 lat.

Nieodłącznym elementem „Ciao Ciało!” są warsztaty teatralno-ruchowe po przedstawieniu dla dzieci i rodziców.

Uwaga! Przedstawienie wzmacnia odwagę, ciekawość świata i rozwija wyobraźnię.

P.S. Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą ciepłe skarpety i ubrać się wygodnie, aby komfortowo turlać się po matach. Czas trwania przedstawienia i warsztatów – około 60 minut. Drodzy rodzice i opiekunowie, pierwsza wizyta w teatrze z dzieckiem może być lekko stresująca. Nie możemy być pewni reakcji dziecka na to, co za chwilę się wydarzy. Żeby uniknąć niepotrzebnych nerwów – przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, mamy nadzieję, pomogą Wam spokojnie przygotować się do „Ciao Ciało!”:

• Przedstawienie odbywa się w kameralnej i bezpiecznej przestrzeni.
• Pamiętajcie, aby nie hamować spontanicznych reakcji dzieci. Nie uciszajcie. Niech się śmieją, gaworzą, mówią i komentują. Bądźcie świadomi, że jest to dla nich nowa, niecodzienna sytuacja i potrzebują czasu, aby oswoić się z dużą ilością bodźców, które dostarczy im przedstawienie. Rozumiemy to i absolutnie nam to nie przeszkadza, jednak prosimy, aby w trakcie spektaklu dzieci nie wchodziły na scenę.
• Gdy Twoje dziecko poczuje jakikolwiek dyskomfort, pamiętaj, że swobodnie możecie wyjść i wrócić. Nie zatrzymuj dziecka na widowni, jeśli nie będzie się czuło bezpiecznie.
• Prosimy, aby w trakcie przedstawienia nie jeść i nie pić. Przedstawienie nie jest długie.

Reżyseria: Agnieszka Dziewa
Obsada: Agnieszka Charkot, Piotr Soroka
Muzyka: Szymon Tomczyk
Design: Adam Królikowski

Data premiery: 8 kwietnia 2018 r.

Wstęp bezpłatny
Rezerwacje: a.rutkowska@pos.lodz.pl lub 695 607 345

08.04 (niedziela) godz. 18.00 – 19.00

www.dotknijteatru.pl

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Poleski Ośrodek Sztuki logo

Poleski Ośrodek Sztuki

Poleski Osrodek Sztuki to miejsce przyjazne dla działań twórczych i społecznych mieszkańców i organizacji pozarządowych. Zapraszamy do współpracy. Stale wspieramy grupy nieformalne m.in. mieszkańców z Polesia, wolontariuszy edukatorów cyfrowych Latarników Polski Cyfrowej oraz fundacje i stowarzyszenia działające na …

Więcej

Adres:

ul. Krzemieniecka 2a,
94-030 Łódź


Kontakt:

042 686 02 59, 042 688 14 18
pos@lodz.pl
http://www.pos.lodz.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:teatrwarsztaty