Ciało. Warsztaty plastyczne

Teatr Wielki - Opera Narodowa, plac Teatralny 1 mapa

sobota 09.06.2018 do niedziela 10.06.2018

40 zł

Ciało. Warsztaty plastyczne

Dla Teresy Pągowskiej bardzo ważne było przedstawienie na obrazie człowieka. Czasem jednak niełatwo zgadnąć, że to co widzimy, to właśnie ciało ludzkie. Czasem widać tylko pewne elementy, takie jak brzuch. Czasem górna część ciała oddzielona jest od dolnej i wygląda to tak, jakby obie te części żyły swoimi życiami, bo nogi leżą, a górna część ciała siedzi!

I my, niczym Pągowska, pobawimy się sylwetką ludzką – wykonamy śmieszne obrazy, których będziemy głównymi bohaterami. Na arkuszu odrysujemy swoje ciało, które będziemy wypełniać różnymi technikami.

Warsztaty rozpoczną się oprowadzaniem po wystawie malarstwa Teresy Pągowskiej. Skierowane są do dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Niezbędne materiały zapewnia organizator. Bilety w cenie 40 zł.

9 czerwca warsztaty poprowadzą: Agnieszka Szostakiewicz – historyk sztuki, edukatorka i Kamil Niedziałek – muzyk-performer, edukator artystyczny; a 10 czerwca: Anna Owsiany – edukatorka, animatorka i malarka oraz Agnieszka Szostakiewicz.

UWAGA:
dziecko może brać udział w lekcjach tylko w towarzystwie osoby dorosłej. Odbiór bezpłatnych wejściówek dla opiekuna będzie możliwy przed warsztatami w kasie teatru.

ORGANIZATOR:
Teatr Wielki — Opera Narodowa we współpracy z Zachętą — Narodową Galerią Sztuki

więcej informacji

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Wielki Opera Narodowa zaprasza dzieci i rodziców na przedstawienia

TEATR WIELKI - Opera Narodowa

Spektakle operowe i baletowe w Teatrze Wielkim odbywają się od wtorku do niedzieli, przez cały sezon artystyczny: od października do czerwca włącznie. Miło nam będzie gościć Państwa na naszych przedstawieniach. Rezerwacja biletów indywidualnych i grupowych tel. +48 22 …

Więcej

Adres:

Plac Teatralny 1,
00-950 Warszawa


Kontakt:

22 69 20 200
office@teatrwielki.pl
http://teatrwielki.pl
facebook