Chroń środowisko naturalne z Galerią Bronowice

Galeria Bronowice mapa

poniedziałek 13.01.2020 do niedziela 26.01.2020

Chroń środowisko naturalne z Galerią Bronowice

W poniedziałek, 13 stycznia, w Galerii Bronowice pojawiło się stoisko Fundacji Greenpeace w technologii VR. Można dowiedzieć się tu m.in. w jaki sposób należy chronić pszczoły i dzikie zapylacze przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a także jak uratować Arktykę i oceany. Stoisko czynne będzie w dniach 13-26 stycznia, w godz. 10.00-20.00.

Coraz więcej osób zauważa negatywne zmiany zachodzące w środowisku naturalnym. Zewsząd docierają do nas przekazy medialne o wycinkach lasów pierwotnych, drastycznie malejącej ilości pszczół i dzikich zapylaczy oraz niebezpieczeństwach płynących z odwiertów na Arktyce. O tym, jakie środki i działania należy przedsięwziąć, aby ocalić naszą planetę można dowiedzieć się od wolontariuszy Fundacji Greenpeace, którzy w dniach 13-26 stycznia, w strefie pod ringiem (poziom 0) urzędować będą w Galerii Bronowice. Eksperci opowiedzą m.in. o tym, jak na co dzień można chronić pszczoły, a także w jaki sposób ocalić Puszczę Białowieską czy Arktykę. Stoisko organizacji czynne jest w godz. 10.00-20.00.

Ponadto na wszystkich chętnych czeka projekcja filmu o codziennym życiu pszczół w technologii VR. Dzięki rozwiązaniom wirtualnej rzeczywistości klienci Galerii Bronowice odbędą również niezapomnianą wyprawę na Arktykę i Antarktykę oraz podróż w głąb oceanów. Uczestnicy dowiedzą się także, jak własnoręcznie wykonać hotelik dla dzikich zapylaczy. Nie zabraknie quizu z atrakcyjnymi nagrodami.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media PR

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych. Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

ZOBACZ TAKŻE:ekologiazwierzęta