Choinka z odzysku

pasaż Schillera mapa

piątek 08.12.2017

Choinka z odzysku

Zbliżające się Święta to okres kiedy wspólnie spędzany czas i twórcze działania nabierają szczególnej mocy. Symbolika wspólnego ubierania świątecznego drzewka jest stałym elementem polskiej tradycji bożonarodzeniowej. Mamy więc propozycję: zbudujmy razem „choinkę z odzysku” czyli… z surowców wtórnych (głównie butelki plastikowe). 

Budujemy 8.12. w godzinach 12 – 16 na pasażu Schillera.  Znajdziecie nas także w programie Miejskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. 

Zanim zbudujemy, musimy pozyskać surowiec – butelki (całe). Zwracamy się zatem do Was o pomoc. W wielu miejscach w Łodzi znajdziecie nasze kosze (listę i zdjęcie opublikujemy na Facebooku). Możecie tam wrzucać butelki. Możecie je także przywieźć na Krzemieniecką 2a. Jeśli jesteście firmą bądź instytucją i chcecie pomóc – zbierajcie i dajcie nam znać, podjedziemy i zabierzemy nasz choinkowy budulec. Pokażmy, że trudno rozkładalny surowiec może otrzymać zupełnie nowe designerskie życie. Zbudowana choinka stanie w ogrodzie Poleskiego Ośrodka Sztuki.

Liczymy na Was!!! 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Poleski Ośrodek Sztuki logo

Poleski Ośrodek Sztuki

Poleski Osrodek Sztuki to miejsce przyjazne dla działań twórczych i społecznych mieszkańców i organizacji pozarządowych. Zapraszamy do współpracy. Stale wspieramy grupy nieformalne m.in. mieszkańców z Polesia, wolontariuszy edukatorów cyfrowych Latarników Polski Cyfrowej oraz fundacje i stowarzyszenia działające na …

Więcej

Adres:

ul. Krzemieniecka 2a,
94-030 Łódź


Kontakt:

042 686 02 59, 042 688 14 18
pos@lodz.pl
http://www.pos.lodz.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:dekoracjeekologia

Zobacz także