Choinka z odzysku

pasaż Schillera
🗺 mapa
📅 piątek 08.12.2017
Choinka z odzysku

Zbliżające się Święta to okres kiedy wspólnie spędzany czas i twórcze działania nabierają szczególnej mocy. Symbolika wspólnego ubierania świątecznego drzewka jest stałym elementem polskiej tradycji bożonarodzeniowej. Mamy więc propozycję: zbudujmy razem „choinkę z odzysku” czyli… z surowców wtórnych (głównie butelki plastikowe). 

Budujemy 8.12. w godzinach 12 – 16 na pasażu Schillera.  Znajdziecie nas także w programie Miejskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. 

Zanim zbudujemy, musimy pozyskać surowiec – butelki (całe). Zwracamy się zatem do Was o pomoc. W wielu miejscach w Łodzi znajdziecie nasze kosze (listę i zdjęcie opublikujemy na Facebooku). Możecie tam wrzucać butelki. Możecie je także przywieźć na Krzemieniecką 2a. Jeśli jesteście firmą bądź instytucją i chcecie pomóc – zbierajcie i dajcie nam znać, podjedziemy i zabierzemy nasz choinkowy budulec. Pokażmy, że trudno rozkładalny surowiec może otrzymać zupełnie nowe designerskie życie. Zbudowana choinka stanie w ogrodzie Poleskiego Ośrodka Sztuki.

Liczymy na Was!!! 

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

 

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent