UD

Chcesz, aby Twoje dziecko obcowało ze sztuką już od najmłodszych lat

📅 poniedziałek 27.05.2024 do niedziela 09.06.2024
Djeco zestawy kreatywne
Kolekcja zestawów artystycznych „Inspiracje” stworzona przez markę DJECO idealnie wkomponowuje się w tę myśl. To wprowadzenie dzieci już od 5 roku życia do świata sztuki.

Inspiracje Djeco

Zestawy zostały zainspirowane dziełami wielkich artystów, takich jak Edgar Degas, Claude Monet, Paul Gauguin, Pablo Picasso czy Vincent Van Gogh, aby zapoznać dzieci z ich twórczością. Co więcej, zestawy są idealne również dla dorosłych, aby oderwać się od codzienności po ciężkim dniu pracy. Dzięki takiemu zestawowi rodzic może spędzić czas z dzieckiem, wspólnie kolorując obrazki, bądź tworząc piękne kolaże, co również umacnia wspólną więź.

Inspiracje Djeco

Każdy zestaw wykonany jest w innej technice. Można tworzyć kolaże przy pomocy naklejek, kolorować obrazki pastelami, ozdabiać przy pomocy kalkomanii, wydrapywać obrazki przy pomocy drewnianego rysika lub ozdabiać karty przy pomocy farb, kolorowych piasków czy brokatu. Obrazki odtwarzają charakterystyczne cechy stylu w jakim tworzył dany artysta. Piękne kobiety otoczone kwiatami i różnymi ornamentami malował Alfons Mucha, postacie malowane złotem są charakterystyczne dla stylu Gustava Klimta, natomiast eteryczne baletnice wyróżniają styl Edgara Degas.  Z kolei Giuseppe Arcimboldo w oryginalny i  dość ekscentryczny sposób tworzył portrety, na które składały się elementy martwej natury, ułożone w obraz twarzy.

Inspiracje Djeco

A Ty, czyją twórczość chcesz zgłębić po poznaniu zestawów „Inspiracje”? Który styl wywarł na Tobie największe wrażenie?

616 ocen
5.00
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent