Charytatywny koncert HEARTY BELLS. Wysłuchaj świątecznych piosenek i pomóż dzieciom

poniedziałek 06.12.2021 do poniedziałek 13.12.2021

Charytatywny koncert HEARTY BELLS

Już od 6 grudnia będzie można wysłuchać niesamowitego koncertu. Świąteczne, nastrojowe piosenki śpiewać będą pracownicy firmy UBS, a cały dochód ze sprzedaży trafi do podopiecznych Fundacji Hearty. Udział w koncercie online HEARTY BELLS to idealna okazja dla tych, którzy chcą połączyć świąteczny klimat z chęcią pomagania!

„Z kopyta kulig rwie”, „Jest taki dzień”, czy znany wszystkim „Jingle Bell Rock” – to tylko niektóre utwory, jakie będzie można usłyszeć w zupełnie nowej aranżacji. A wszystko za sprawą wielkiej akcji charytatywnej zorganizowanej przez pracowników firmy UBS przy współpracy z krakowską Fundacją Hearty.

HEARTY BELLS – pasja do muzyki i pomagania innym
– Pierwsze charytatywne wydarzenie muzyczne zorganizowaliśmy w Krakowie w 2013 roku. Od wielu lat nasi utalentowani wolontariusze dzielą się swoimi pasjami i umiejętnościami, poświęcając swój czas na pomaganie innym. Firma daje nam wiele możliwości zaangażowania się w projekty CSR (społeczna odpowiedzialność biznesu) oraz zapewnia nam przestrzeń do rozwoju naszych talentów – opowiada Sara Wlazło z UBS, kierowniczka projektu.

Charytatywny koncert HEARTY BELLS

Na przełomie 2019 i 2020 roku wolontariusze-pracownicy firmy UBS wraz z Fundacją Hearty zorganizowali musical „Czarno to widzę”, który wystawili na deskach krakowskiego Teatru Variété. Zebrali wtedy dla podopiecznych fundacji ponad 97 tys. zł! W tym roku sięgnęli po nowe rozwiązanie pozwalające na połączenie sił Krakowa oraz Wrocławia i dotarcie do szerzej publiczności – koncert online.

W przygotowanie wydarzenia zaangażowanych było mnóstwo osób, nie tylko artyści widoczni na ekranie, ale również szereg wolontariuszy pracujących przy organizacji i realizacji koncertu.
– Taki projekt wymaga minimum półrocznej pracy i zaangażowania kilkudziesięciu osób. Mimo to daje nam to dużo satysfakcji. W każdym ze zrealizowanych projektów widać ogromną energię oraz radość z rozprzestrzeniania dobra! Bardzo się cieszę, że mogę być tego częścią – podkreśla Sara Wlazło.

Charytatywny koncert HEARTY BELLS

HEARTY BELLS – gdzie wysłuchać koncertu?
Już od 6 grudnia na platformie live.heartyfoundation.com będzie można wysłuchać niesamowitych piosenek świątecznych. Szlagiery, wszystkim doskonale znane, jak „All I Want For Christmas Is You” czy „Jingle Bell Rock”, jak i również mniej znane, ale od razu wpadające w ucho jak „Carol of the Bells” czy „Mary, Did You Know” sprawią, że poczujemy niesamowitą magię zbliżających się świąt.

Dostęp do platformy będzie można wykupić w trzech wariantach: trzydniowym, tygodniowym oraz miesięcznym. Udział w koncercie to idealna okazja dla tych, którzy chcą połączyć świąteczny klimat z chęcią pomagania!

HEARTY BELLS – komu pomagamy?

Pieniądze ze sprzedaży dostępu do platformy i koncertu trafią do podopiecznych Fundacji Hearty.
– Od kilku lat UBS i Fundacja Hearty łączą siły dla dobra dzieci i młodzieży narażonych na wykluczenie społeczne. Razem tworzymy projekty CSR mające na celu wzmacnianie kompetencji przyszłości i realizację stypendiów edukacyjnych – mówi Alicja Magiera-Bąk, dyrektorka Serdecznej Fundacji i członkini zarządu Fundacji Hearty. – Serdeczność ludzka nie zna granic, więc jestem przekonana, że i tym razem osiągniemy wielki sukces dla młodego, utalentowanego pokolenia.

HEARTY BELLS – to musisz wiedzieć
Co? Koncert charytatywny HEARTY BELLS
Po co? Aby zebrać pieniądze na stypendia edukacyjne dla podopiecznych Fundacji Hearty
Gdzie? Online na platformie live.heartyfoundation.com!
Kiedy? Od 6 grudnia 2021 roku

Charytatywny koncert HEARTY BELLS
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie