Trzecia edycja konkursu Edukacja Ekologiczna jest sztuka

Charytatywny koncert dla kobiet

Muzeum Fabryki
🗺 mapa
📅 piątek 08.03.2024
Charytatywny koncert dla kobiet
Fabryka Brzmienia zaprasza na Charytatywny koncert dla kobiet!

Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki na niezapomniany wieczór pełen emocji i pozytywnych wrażeń. Bądźcie z nami i wesprzyjcie szczytny cel, zbierając fundusze na pomoc kobietom w potrzebie. Jesteśmy przekonani, że razem możemy zdziałać wielkie rzeczy!

Charytatywny koncert uczniów studia wokalnego Fabryki Brzmienia to wspaniała inicjatywa, która nie tylko promuje młode muzyczne talenty, ale także wspiera ważną sprawę – Fundację Amazonki Łódź Centrum.

Muzeum Fabryki to idealne miejsce na takie wydarzenie, które pozwoli uczestnikom cieszyć się muzyką oraz poczuć radość z pomagania innym. Biorąc udział w koncercie i dokładając się do zbiórki, możemy razem wnieść swój wkład w pomoc potrzebującym. Jesteśmy przekonani, że ten wieczór będzie niezapomnianym doświadczeniem zarówno dla wykonawców, jak i publiczności.

Koncert odbędzie się w Muzeum Fabryki w piątek 8 marca o godzinie 17:00. Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników muzyki i pięknych głosów na niezapomniane spotkanie z utworami dedykowanymi kobietom.

Fabryka Brzmienia to Łódzkie studio wokalne prowadzonego przez Ewelinę Kisiel-Kraćkowską i Katarzynę Krupę od 2020 roku.

Zasady zbiórki:
Jak zawsze podczas koncertów charytatywnych, zachęcamy Was, byście w ramach biletu wstępu na koncert, wpłacili minimum wartości za bilet do Muzeum prosto do puszki wybranej fundacji, w tym przypadku będziemy zbierać na Fundację Amazonki Centrum Łódź

Serdecznie zapraszamy!

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent