Charytatywna loteria wspiera zdolną młodzież

poniedziałek 12.09.2016 do piątek 30.09.2016

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo

Ruszyła wyjątkowa, pierwsza w Polsce charytatywna loterie fantowa. Darczyńcy, kupując los, wspierają fundusz stypendialny dla zdolnej, potrzebującej młodzieży i jednocześnie mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Całość zebranych środków przekazywana jest dla wychowanków lubelskiej Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

Fundusz stypendialny Skarbiec Dobrego Wychowania udziela wsparcie potrzebującym, zdolnym młodym ludziom. Wszyscy stypendyści są wychowankami lubelskiej Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Młodzież uczestniczy również w ciekawych i atrakcyjnych zajęciach, które dają wiedzę oraz rozwijają umiejętności potrzebne w dorosłym życiu. Fundacja niedawno otworzyła pierwszą w Polsce telewizję młodzieżową, która posiada swoje oddziały w 6 miastach i udostępnia produkcje w internecie. Stypendyści tworzą również sieć teatrów młodzieżowych, których przedstawienia poruszają sprawy ważne i aktualne dla młodzieży.

Bardzo się cieszymy, że dzięki tej akcji udało się połączyć dwie rzeczy. Z jednej strony ludzi o dobrym sercu, którzy chcą wspierać zdolną młodzież, wychowanków naszej fundacji. Z drugiej strony przedsiębiorstwa i instytucje, które wpierają naszą działalność, przekazując nagrody na loterię. Udzielamy wsparcie najzdolniejszej młodzieży i cieszy nas fakt, że popierają nas najbardziej szanowane i znamienite instytucje, w loterii można wygrać m.in. bilety wstępu ufundowane przez Zamek Królewski na Wawelu – mówi Wacław Czakon prezes Zarządu Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

W loterii może wziąć udział każdy, kto chce wesprzeć fundusz stypendialny Skarbiec Dobrego Wychowania, wystarczy wejść na stronę internetową www.dobrewychowanie.pl/loteria. Nagrodą główną w tej edycji loterii jest renomowany czytnik e-booków. Dodatkowo można wygrać ponad 100 innych nagród, które przekazali sponsorzy. Nagrody losowane są co drugi dzień.

Udało nam się pozyskać sponsorów, którzy przekazali  bardzo atrakcyjne nagrody. Można wygrać interesujące książki, bilety wstępu do muzeów i kin, reprodukcje dzieł sztuki, a nawet kosmetyki i sprzęt elektroniczny. Mamy ponad 40 sponsorów przede wszystkim muzea i instytucje kultury, wydawnictwa i wiele różnych przedsiębiorstw. Nagrodę główną ufundował Klub Książki Tolle.pl   mówi Irena Cherevyk ze sztabu organizacyjnego akcji.

Finałowe losowanie nagrody głównej odbędzie się 30 września.
Losy można nabyć przez stronę internetową: http://loteria.dobrewychowanie.pl/

***

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo od blisko 30 lat prowadzi działania na rzecz wychowania oraz edukacji dzieci i młodzieży. Naszą misją jest kształtowanie dobrze wychowanego i przygotowanego do życia człowieka. Człowieka silnej wiary, świadomego patriotę i obywatela, sprawnego w działaniu społecznym i gospodarczym. W wielu realizowanych programach i prowadzonych Ośrodkach na stałe pod opieką mamy ponad 1000 wychowanków.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:charytatywnie

Zobacz także