Charakterki i humorki – opowiadania stworzone dla dzieci

poniedziałek 30.04.2018 do niedziela 13.05.2018

Charakterki i humorki - opowiadania stworzone dla dzieci

Dziecięce charakterki i humorki? Jest na nie sposób!

Czy można poradzić sobie z nieznośnymi humorkami najmłodszych? Co oni sami mają do powiedzenia na ten temat? Jaką rolę w tupaniu nóżką odgrywa chochlik i co łączy dzieci i kabanosy?

Jedni cieszą się dobrym humorem, innych męczą humorki. Jedni mają siłę charakteru, charakterki drugich nie dają spać sąsiadom. Wydawnictwo Skrzat i autorka Anna Potyra łączą siły i ratują świat przed zgubnymi efektami nadmiernego strzelania fochów, marudzenia i krzyków wniebogłosy stosowanych przez niejednego kilkulatka.

„Charakterki i humorki” to opowiadania stworzone dla dzieci, ale też przewodnik i ratunek dla… rodziców, którzy wciąż nie mogą poradzić sobie ze zbuntowaną pociechą. Anna Potyra w niebanalny sposób wprowadza malucha w świat relacji międzyludzkich i podpowiada, jak radzić sobie z dziecięcymi problemami i wątpliwościami. Zazdrosny Krzysio, Stefcia-złośnica, samolubny Tymek – każdy z nas ma ich w swoim otoczeniu, a może nawet (któż to wie?) i w sobie. Z książeczką Anny Potyry raz dwa pokonamy wszystkie słabostki, ani na chwilę nie tracąc przy tym… radosnego humoru!

Anna Potyra, „Charakterki i humorki”

Format: 240×210 mm
Objętość: 112 str.
Oprawa: twarda
Wydawnictwo Skrzat 2018

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Zobacz także