CH RONDO w roli Gwiazdora obdarowuje prezentami

CH RONDO w roli Gwiazdora obdarowuje prezentami

CH RONDO
🗺 mapa
📅 czwartek 07.12.2023 do niedziela 10.12.2023
CH RONDO w roli Gwiazdora obdarowuje prezentami
Te święta w CH RONDO nabiorą wyjątkowego blasku! W dniach 1-10 grudnia 2023 roku RONDO przekształci się w magiczną krainę, w której spełniają się świąteczne marzenia. Wystarczy zrobić zakupy za min. 200 złotych i napisać list do Gwiazdora, aby mieć szansę na niepowtarzalny upominek! W programie grudniowych atrakcji także spotkanie z Mikołajem oraz kreatywne warsztaty dla najmłodszych.

Grudniowe zakupy w CH RONDO nabierają nowego wymiaru. Każdy, kto zrobi zakupy za min. 200 złotych (na max. dwóch paragonach, w przypadku paragonu z hipermarketu – honorujemy max. 100 złotych), może wziąć udział w wyjątkowej świątecznej zabawie. Proces jest prosty, a emocje ogromne! Co musisz zrobić? Wystarczy napisać list do Gwiazdora, w którym opiszesz swoje najskrytsze świąteczne życzenia prezentowe – te dla siebie i swoich najbliższych. Niech to będzie wyjątkowy list, pełen marzeń, których spełnienie może sprawić radość Tobie i Twoim bliskim. Pamiętaj, aby w liście uzasadnić swój wybór i zmieścić się w maksymalnej kwocie prezentu – 500 złotych.

Po napisaniu listu, wystarczy wrzucić go do magicznej skrzynki na listy do Gwiazdora, która znajduje się w naszej pięknej strefie świątecznej, w okolicy perfumerii Sephora i Martes Sport. Każdy list, który trafi do skrzynki to szansa na spełnienie świątecznych życzeń. Aż 80 szczęśliwców, których listy zostaną wybrane przez pomocników Gwiazdora, otrzyma wymarzone prezenty wskazane w liście, starannie dobrane i zakupione wśród naszych najemców. To nasz sposób na wspieranie lokalnego biznesu i dodanie świątecznego blasku do życia naszych klientów. Nagrody będą gotowe do odbioru w dniach 16-17 grudnia, tworząc niezapomniany przedświąteczny klimat w naszym centrum.

A to nie wszystko! Tych, którzy chcą spotkać Mikołaja, zapraszamy na wyjątkowe spotkanie w środę 6 grudnia! W godzinach 10:00-18:00 Mikołaj z przyjemnością wysłucha świątecznych marzeń i zapozuje do pamiątkowego zdjęcia. Na najmłodszych będzie również czekać kącik plastyczny, gdzie dzieci będą mogły wykazać się kreatywnością pod czujnym okiem doświadczonych animatorów. Kącik plastyczny będzie dostępny w soboty – 2, 9 i 16 grudnia.

Dodatkowo, w dniach 9-17 grudnia będzie działać strefa pakowania prezentów, gdzie świąteczni pomocnicy sprawią, że zakupione prezenty będą wyglądać wyjątkowo i elegancko.

Regulamin akcji „List go Gwiazdora” jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie