Ceramika w centrum Krakowa

Pracownia Artystyczna "Mali Twórcy" mapa

środa 18.09.2019 do czwartek 31.10.2019

Ceramika w centrum Krakowa

Zapraszamy dzieci w wieku od 4-12 lat na organizowane przez naszą Pracownię warsztaty ceramiczne – Ceramika dla dzieci w Pracowni Artystycznej „Mali Twórcy”. Na naszych warsztatach dzieci, samodzielnie lub wspólnie z rodzicami, rozwijają swoją kreatywność. Bez ograniczeń eksplorują nowe terytoria artystyczne i oczywiście, po dziecięcemu, bawią się pracując z gliną oraz poznając rożne inne techniki plastyczne oraz rękodzielnicze.

Nasze warsztaty są nie tylko świetnym sposobem wartościowego spędzenia czasu przez dzieci. Mogą stać się także cotygodniowym momentem kreatywnego spędzania czasu razem, wspólnej pracy twórczej i zabawy rodziców z dziećmi.

Głównym motywem naszych warsztatów jest ceramika. U nas dzieci mogą nauczyć się lepić z gliny oraz ozdabiać prace ceramiczne za pomocą szkliwienia oraz różnych innych technik. Poziom trudności dostosowujemy zawsze do poziomu zaawansowania i wieku dzieci uczestniczących w warsztatach. W miarę uczęszczania na nasze warsztaty dzieci poznają coraz bardziej zaawansowane techniki ceramiczne i zdobnicze. Niezależnie jednak od poziomu zaawansowania efektem warsztatów są zawsze piękne prace, które dzieci z dumą i radością zabierają do domu.

Terminy warsztatów:

Środy 17.30-18.30

Soboty 10.30-12.00 , 12.30-13.30

Informacje i zapisy

tel:  887 524 879

e-mail: malitworcy@o2.pl

Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. W związku z tym prosimy o wcześniejszą rezerwację telefoniczna lub mailową.

Zapisy na warsztaty sobotnie przyjmujemy do godziny 19.00 w piątek poprzedzający warsztaty. W sobotę nie przyjmujemy zapisów ponieważ prowadzimy warsztaty:)

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Mali Tworcy logo

Pracownia artystyczna Mali twórcy

O pracowni Pracownia artystyczna Mali Twórcy została stworzona z myślą o dzieciach, które poprzez nieskrępowane działania artystyczne mogą realizować własne pomysły. Warsztaty ceramiczne - warsztaty ukierunkowane są na swobodny rozwój dziecięcej kreatywności oraz sprzężenie zwrotne w postaci …

Więcej

Adres:

ul. Kopernika 9;
Kraków


Kontakt:

887524879
malitworcy@o2.pl
http://www.malitworcy.pl

ZOBACZ TAKŻE:ceramikawarsztaty
Ceramika w centrum Krakowa