Centrum Młodzieży zaprasza na sierpniowe zajęcia otwarte

ul. Krupnicza 38 mapa

poniedziałek 28.08.2017 do piątek 01.09.2017

Wstęp wolny

Centrum Młodzieży zaprasza na sierpniowe zajęcia otwarte

W sierpniu z ogrodu przy Krupniczej 38 przenosimy zajęcia do naszego budynku. Oferta jest tak wszechstronna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie!

Otwarte zajęcia wakacyjne w Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana będą się odbywać od 28.08 do 1.09.2017 r. od 16.00 do godz. 19.00. Zapraszamy stałych bywalców a także wszystkich, którzy chcieliby zapisać się na zajęcia w nowym roku szkolnym. To wspaniała okazja, by poznać naszych prowadzących. U nas naprawdę jest fajnie!

Nie zabraknie propozycji dla tych, którzy myślą o swojej przyszłości. Doradzimy jak uporać się ze stresem i określić preferencje edukacyjno-zawodowe, będą także zajęcia rozwijające zainteresowania naukowe. Ne zabraknie warsztatów eurowolontariatu i euro-edukacji oraz  zajęć rozwijających umiejętności związane z rekrutacją i autoprezentacją.

Pomyśleliśmy oczywiście także o tych, którzy chcieliby rozwijać swoje pasje literackie. Oprócz warsztatów twórczego pisania i  treningu twórczości proponujemy zajęcia poświęcone analizie utworów literackich. Nie zabraknie też zajęć dla miłośników poezji.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest wolny!

Kontakt: sekretariat@cmjordan.krakow.pl, tel. 12 422 44 42

http://www.cmjordan.krakow.pl/2017/08/Sierpien-w-Centrum-Mlodziezy

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
CMK Jordan

Centrum Młodzieży im. dr H. Jordana

Centrum Młodzieży im. dr. Henryka Jordana to publiczna placówka wychowania pozaszkolnego działająca w systemie edukacji narodowej.
Jesteśmy największym młodzieżowym domem kultury w Małopolsce. Od 1952 roku wspieramy krakowskie szkoły oraz rodziców w mądrym, twórczym zagospodarowywaniu …

Więcej

Adres:

Siedziba główna: ul. Krupnicza 38, 31 - 123 Kraków
Filia nr 1 ul. Topolowa 22
Filia nr 2 33-388 Gołkowice Górne 163 k. Starego Sącza
Pracownia Plastyki CM
ul. Basztowa 15/Rynek Kleparski 4Kontakt:

centrala tel.: 12 430 00 15
zapisy@cmjordan.krakow.pl
http://www.cmjordan.krakow.pl