Centrum Korona rozdaje bilety do kina na Walentynki

Centrum Korona, Wrocław mapa

czwartek 13.02.2020 do sobota 15.02.2020

Centrum Korona rozdaje bilety do kina na Walentynki

Do kina z miłością! Wszystkich kinomaniaków, zakochanych i nie tylko Centrum Korona zaprasza do udziału w walentynkowej akcji, w której w podziękowaniu za zakup karty podarunkowej o wartości minimum 100 złotych będzie można otrzymać upominek w postaci podwójnego biletu do kina! Akcja trwa w dniach 13-15 lutego w godzinach 12.00-20.00.

Idealny pomysł na prezent walentynkowy? Karta podarunkowa Centrum Korona! To upominek zawsze trafiony w gust obdarowywanej osoby, bo to ona sama decyduje, na co przeznaczy określone środki. Tylko w dniach 13-15 lutego zakupując kartę podarunkową o wartości minimum 100 złotych można otrzymać romantyczny bonus – podwójne wejściówki do kina Cinema City w Centrum Korona! Walentynkowa akcja jest skierowana nie tylko do zakochanych. Z oferty specjalnej może skorzystać każdy, kto chce sprawić przyjemność sobie lub każdej osobie, którą darzy ciepłym uczuciem.

„Walentynki to okazja, aby w szczególny sposób powiedzieć drugiej osobie, że się ją kocha. Można to zrobić na wiele sposobów. Jeden z pomysłów podrzuca Centrum Korona –  wręcz ukochanej osobie najbardziej uniwersalny prezent świata, czyli kartę podarunkową Centrum Korona, który tylko teraz możesz zakupić z bonusem – biletami na walentynkowy seans kinowy dla dwóch osób!” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin walentynkowej akcji w Centrum Korona jest dostępny w Punkcie Informacyjnym. Liczba promocyjnych kart podarunkowych oraz upominków w postaci biletów do kina jest ograniczona.

Karta podarunkowa Centrum Korona to elektroniczna forma bonu towarowego upoważniająca do dokonywania zakupów w sklepach posiadających terminal płatniczy zlokalizowanych na terenie Centrum Korona.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:filmyWalentynki