Cel – podjąć pracę. Wykłady dla rodziców

Cel – podjąć pracę. Wykłady dla rodziców

ul. Berka Joselewicza 28
🗺 mapa
📅 wtorek 30.10.2018 do wtorek 13.11.2018
Wstęp bezpłatny - zapisy
Cel- podjąć pracę

Klub Rodziców z dziećmi do lat 3 prowadzony przez Stowarzyszenie Daleko Więcej, współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków, serdecznie zaprasza wszystkie osoby, które chcą podjąć pracę, wrócić na rynek pracy i dobrze się do tego przygotować na bezpłatne wykłady pt. Cel – podjąć pracę.

Wtorek 30 października 17:30 – 18:30
Temat spotkania – Cel – podjąć pracę cz.1
Na zajęciach omówienie będą narzędzia niezbędne do  poszukiwania pracy: od czego zacząć, gdzie szukać pracy, portale społecznościowe oraz inne strony internetowe związane z tematyką poszukiwania pracy. Dowiemy się również jak przygotować dokumenty aplikacyjne: jakie są trendy w tworzeniu CV i LM, przygotowane CV pod kątem danego ogłoszenia, najważniejsze informacje jakie muszą pojawić się w CV.

Wtorek 13 listopada 17:30 – 18:30
Temat spotkania – Cel – podjąć pracę cz.2
Na spotkaniu dowiemy się, jak najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jakie są najczęściej zadawane pytania na rozmowach rekrutacyjnych i jak na nie odpowiedzieć.

Spotkania poprowadzi Katarzyna Kobos-Łukomska – absolwentka Studiów Podyplomowych z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi z 10 letnim doświadczeniem w branży HR. Swoje doświadczenie zdobywała w agencjach rekrutacyjnych oraz wewnętrznych działach HR. Posiada praktykę w realizowaniu projektów rekrutacyjnych dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych jak również wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa pracy i administracji personalnej.

Samodzielne Rodzicielstwo
Samodzielne Rodzicielstwo -wideoporadmik dla rodziców

Obowiązują wcześniejsze zapisy na nasz e-mail: klub@dalekowiecej.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie