casting

Data wydarzenia: niedziela 19.06.2011 do wtorek 21.06.2011

Teatr Muzyczny Roma zaprasza na casting
do musicalu „Aladyn” Disneya. Kolejna premiera na Dużej Scenie Teatru Muzycznego ROMA przygotowywana w kooperacji The Walt Disney Company planowana jest na koniec listopada.

Spektakl "Aladyn" to nowy format przygotowany z myślą o młodej widowni. Dotąd wystawiany w Hyperion Theater w Disneylandzie (Kalifornia), teraz będzie zaprezentowany w nowej, autorskiej inscenizacji.
Reżyserem spektaklu jest Wojciech Kępczyński, autor przekładu to Daniel Wyszogrodzki, scenografie przygotowuje Grzegorz Policiński, a kostiumy zaprojektuje Dorota Kołodyńska.
Już teraz rozpoczynają się przesłuchania do głównych ról: Jasminy i Aladyna, na które zgłosiło się ponad 300 osób!
Zapraszamy Państwa do przygotowania relacji z castingu w dniach 19, 20 (I etap) i 21 (II etap) czerwca 
 od godziny 11:00 do TM ROMA (wejście od ul. Św. Barbary 12) – istnieje możliwość porozmawiania z twórcami i uczestnikami przesłuchań.
  • Poszukujemy:

Utalentowanych wokalnie, aktorsko i tanecznie dziewcząt (w wieku 12 – 18 lat) i chłopców (w wieku 14 – 18 lat).

  • Zgłoszenia

Pisemne zgłoszenia (c.v. wraz ze zdjęciem i numerem telefonu) przyjmuje Dział Koordynacji Pracy Artystycznej Teatru do dn.14 czerwca br. Zgłoszenia prosimy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres Teatr Muzyczny „Roma" 00-695 Warszawa, ul. Nowogrodzka 49.

Do zgłoszeń kandydatów poniżej 18 roku życia należy koniecznie dołączyć pisemną zgodę rodziców na udział w castingu (wzór zgody znajdą Państwo na stronie Teatru: www.teatrroma.pl)

Imienna lista uczestników ze wskazaniem konkretnych dat i godzin ukaże się na stronie internetowej Teatru w dn. 17 czerwca br. Na listę uczestników zostaną wpisane wyłącznie osoby, które dostarczyły pisemne zgłoszenia oraz zgody rodziców.

  • Repertuar

Repertuar obowiązujący na przesłuchaniach (dwie piosenki „To nowy świat" i „Daj skok"), materiały muzyczne oraz krótkie charakterystyki postaci dostępne są na stronie Teatru – www.teatrroma.pl.

Przesłuchania będą się składać z części wokalnej (sprawdzenie słuchu oraz prezentacja obydwu piosenek) i choreograficznej (odtworzenie krótkiego układu choreograficznego, zaprezentowanego przez choreografa).

Prosimy o zabranie ze sobą kostiumów do ćwiczeń i wygodnego obuwia.

Jeżeli są Państwo zainteresowani przybyciem lub mają dodatkowe pytania, bardzo proszę o kontakt.
Teatr Muzyczny Roma
Tel. 22 628 78 44